małe dzieła sztuki

dla Wielkich serc

NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA W LUBLINIE

Fotograf ślubny Lublin – Marek Czeżyk – fotografia ślubna Lublin

Czołem! Nazywam się Marek i fotografuję śluby w Lublinie i okolicach. Profesjonalnie i z pasją towarzyszę Wam w jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Opowiadam wizualną historię z Waszego ślubu i wesela. Staję przed Wami z aparatem i otwartym sercem. Fotografując, szukam autentycznych ludzi, szczerych emocji i naturalnego klimatu. Zadbajcie o własne wspomnienia do których będziecie wracali z uśmiechem i szybciej bijącym sercem!

Fotograf ślubny Lublin

Mieszkam w Lublinie. Większość moich zdjęć ślubnych powstaje właśnie tu. Każda historia weselna edytowana jest w mojej lubelskiej pracowni. Cenię Lublin za otwartych ludzi, klimat miasta, bliskość natury i ciekawych miejsc. W fotografię ślubną jestem wkręcony jak obiektyw w aparat. Oglądam, słucham, czytam i rozmawiam o fotografii. Tworzę fotografie. Wierzę w zdjęcia ślubne i uważam, że fotografia ślubna to najlepsze zajęcie na świecie!

Prywatnie? Mąż pięknowłosej Jagody, życiowy entuzjasta, przyrodnik, kolekcjoner Lego i figurek Star Wars. Gram w planszówki. Biegam. Czytam. Robię zdjęcia ślubne, rodzinne i portretowe.


Fotografia ślubna Lublin – ulubione zdjęcia ślubne

W dniu ślubu fotografuję Was od przygotowań, przez ceremonię aż do wesela. Wcześniej spotykam się z Wami na sesji narzeczeńskiej w lubelskim. Po ślubie możemy umówić się na sesję plenerową innego dnia. Tworząc zdjęcia ślubne w Lublinie i na Lubelszczyźnie, skupiam się na emocjach, miejscach i detalach. Kompozycja i logika obrazu są dla mnie tak samo ważne jak kontakt i flow z Wami, moją parą. Otrzymując Wasze zaufanie, chcę się odwdzięczyć najpiękniejszymi zdjęciami ślubnymi, jakie jestem w stanie zrobić!

wesele w namiocie


Villa Spełnione Marzenia

reportaż ślubny


Dwór nad Bugiem

naturalne wesele


Hotel Drob

Profesjonalny fotograf ślubny Lublin i okolice

Specjalizuję się w reportażu ślubnym, czyli wizualnej opowieści o Waszym ślubie. Stawiam na autentyczność i naturalność. Tylko w taki sposób Mój profesjonalny warsztat służy opowiadaniu historii o emocjach… Historii, które wywołują emocje nawet po wielu, wielu latach. Podczas fotografowania ślubów wykorzystuję wiedzę, doświadczenie, kompetencje i narzędzia, dzięki którym powstaje autorski, naturalny reportaż ślubny dla Was!

autorski

Ramę kompozycji wypełniam ciekawą treścią – opowieścią o Waszej miłości

naturalny

Szukam dobra, piękna i prawdy przez używanie naturalnego światła i kolorów

reportaż

Wnikliwie obserwuję. Zdjęcia ludzi, detali i sytuacji łączę w intrygującą całość

ślubny

Fotografuję emocje, uczucia i relacje, ważne momenty i nietypowe sytuacje

Reportaż ślubny Lublin

Reportaż ślubny w Lublinie to seria zdjęć niepozowanych, niewymuszonych, a pięknych. Z aparatem przy oku obserwuję Was, ale nie reżyseruję. Emocje – uśmiech i łzy, szczęście i wzruszenie, akcja i zmęczenie. Ludzie – zakochana para młoda, wyluzowani przyjaciele, nieco spięci rodzicie i bliscy. Miejsca – Wasze mieszkania i domy, chłodne kościoły i gorące plenery, najpiękniejsze sale weselne. Detale – złote obrączki, zmarszczki na twarzach, suknię ślubną i usta złączone w pocałunku. To poszczególne elementy reportażu ślubnego, z których układam Waszą historię. Ze świeżą głową i pasją obserwuję nieustannie reakcje i relacje, które towarzyszą Wam i Waszym bliskim. Niezależnie czy jestem na kameralnym weselu w lubelskim domu czy na ogromnym przyjęciu, daję z siebie 110 procent.

Fotograf na wesele Lublin

Fotografowanie wesela w Lublinie to żywioł – prawdziwe zdjęcia ślubne z emocjami. Pierwszy taniec może być wstępem do dobrej zabawy i wyglądać zjawiskowo na zdjęciach! Wiele zależy od dobrego DJ-a lub zespołu na wesele w lubelskim, ale to Wasza relacja nadaje ton weselu. Poza parkietem odbywają się rodzinne spotkania i rozmowy znajomych. Uwielbiam fotografować takie momenty – niewymuszone i naturalne. Chętnie sfotografuję luźne przyjęcie w plenerze, elegancki bankiet w pałacu, jak i żywiołowe wesele w stodole. Fotografuję Waszych bliskich i przyjaciół, dorosłych i dzieci. Z sumy zdjęć ślubnych, wybieram najlepsze i układam możliwie najciekawszą historię, która zapada w pamięć na długo.

Zdjęcia ślubne w plenerze – Lublin

Sesja zdjęciowa w plenerze w lubelskim może być wyjątkowa i magiczna. Podczas sesji plenerowej mamy większy wpływ na scenariusz i tempo zdjęć niż podczas ślubu. Nie musicie przejmować się zabrudzoną suknią czy zdążeniem na czas. W mojej filozofii pracy, plenerowe zdjęcia ślubne w Lublinie i okolicach to dodatek do reportażu. W czasie takiej sesji, razem tworzymy piękne, naturalne portrety o sentymentalnym charakterze. Z takim samym zaangażowaniem sfotografuję Was w Lublinie i okolicy, jak i na zagranicznej sesji. W dniu wesela zabieram Was na kilka chwil by stworzyć piękne kadry. Mini sesja w dniu ślubu to fotografia gorących i świeżych emocji. Sesja w innym dniu to wyjątkowe doświadczenie i możliwość odwiedzenia wymarzonych krain, także tych odległych i rajskich.

Sesja narzeczeńska w Lublinie- nie tylko zdjęcia ślubne

Sesja narzeczeńska jest dla mnie ważnym etapem współpracy. Zdjęcia dla przyszłych małżonków to budowanie zaufania i poznanie Waszego fotografa! To zdjęcia ślubne przed ślubem, rodzaj fotograficznych nauk przedmałżeńskich. Wspólnie przełamujemy obawy i wstyd przed pozowaniem. Pomogę Wam wyjść dobrze i naturalnie przed aparatem. Takie fotografie wyglądają równie zjawiskowo wiosną i latem! Po sesji dostajecie serię zdjęć, które możecie wykorzystać jeszcze przed ślubem.

zdjęcia zakochanych


Sesja boho

zdjęcia pary


Sesja w parku

zdjęcia narzeczonych


Sesja leśna

Dobry fotograf ślubny Lublin – fotografia ślubna opinie

Prowadzę firmę i troszczę się o Was od pierwszego kontaktu. Oprócz pięknych zdjęć, dbam o atmosferę bezpieczeństwa, zaufania i kreatywności. Dowodem uznania są kolejne sesje, które wykonuję moim parom. Zdjęcia brzuszkowe, rodzinne, zdjęcia Chrztu, to kolejne fotografie, które tworzę dla Was.

Jesteśmy mega pod wrażeniem! normalnie jakbyśmy jeszcze raz to przeżywali. Zobaczyliśmy ile tam się działo. Nie widziałam Cię w ogóle. Jak Ty zrobiłeś te zdjęcia? Mega! mega!

– Aga i Piotrek

Naprawdę, nie spodziewałam się, że wyjdzie aż tak pięknie (mimo tych paskudnych maseczek) Twoje ujęcia są genialne! Kompozycja obrazu, uchwycenie chwili – WOW!

– Marta i Rafał

Zdjęcia mają w sobie miłość! Jak można na fotografii oddać tyle uczuć – są cudowne, zbraknie mi ścian na nie. Nigdy, ale to nigdy nie widziałam tak pięknych zdjęć, gdzie każde kolejne wywołuje u mnie i łzy i uśmiech.

– Aga i Adrian

Znajdziecie mnie także na stronie zrzeszającej najlepszych fotografów z całego świata:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie vertical-black-opti2.png

Only the best is good enough

Ole Kirk Christiansen, założyciel LEGO

Jak wybrać fotografa ślubnego w Lublinie?

Wybór fotografa ślubnego w Lublinie to odpowiedzialne zadanie. To właśnie profesjonalny fotograf ślubny zapisuje Waszą historię, do której będziecie regularnie wracać. Dość często pary młode ustalając termin ślubu, biorą pod uwagę nie tylko dostępność sali, ale wolny termin u ulubionego fotografa ślubnego. Jak mądrze wybrać fotografa na ślub w Lublinie i okolicy? Koniecznie zobaczcie mój poradnik – jak szukać fotografa ślubnego. Podstawowe aspekty na które warto zwrócić uwagę to: portfolio, opinie, lokalizacja oraz komunikatywność.

Portfolio – fotograf ślubny Lublin

Flow z fotografem ślubnym

Lokalizacja fotografa – nocleg i dojazd

Fotograf weselny Lublin – oceny klientów

Fotograf ślubny lubelskie – blog o ślubie, weselu i zdjęciach

Fotografując kolejne śluby, poznaję młode pary i zdobywam doświadczenie. Poszerzam kontakty z usługodawcami weselnymi. Dzielę się z Wami moimi najcenniejszymi spostrzeżeniami. Czeka na Was ponad 50 pytań i odpowiedzi od fotografa ślubnego i wiele, wiele więcej! Zachęcam do lektury bloga, na którym znajdziecie masę inspiracji do Waszego ślubu!

Fotograf ślubny Lublin – oferta i cennik

Na lokalnym rynku ślubnym w Lublinie znajdziecie mnóstwo fotografów weselnych. Każda para z Lublina odnajdzie tu swój ulubiony styl, osobowość i półkę cenową. Czy cena fotografa ślubnego w Lublinie jest ważnym czynnikiem przy wyborze? Zdecydowanie tak, ale… Nie sugerujcie się tylko ceną. Sprawdźcie jak skutecznie szukać fotografa ślubnego. Jesteście w stanie pozwolić sobie na przypadek, gdy chodzi o Wasze wspomnienia?

Zastanawiacie się ile kosztuje fotograf na wesele w Lublinie? Napiszcie do mnie wiadomość, a prześlę Wam katalog usług weselnych. Mam dla Was wyjątkową ofertę zdjęć ślubnych!


Oferta fotografii ślubnej w Lublinie

Moja oferta fotografii ślubnej jest przejrzysta, maksymalnie prosta i atrakcyjna. Ofertę zdjęć ślubnych w Lublinie budujecie sami – jak konstrukcję z plastikowych klocków. Wybieracie to, czego potrzebujecie. Podstawą mojej pracy jest autorski, naturalny reportaż ślubny – zdjęcia ślubne, które wykonuję, edytuję i układam w historię wizualną. Zainteresowanym parom wysyłam katalog ofertowy ze szczegółami.

Dbacie o jakość Waszych wspomnień? Zasługujecie na najlepsze!

zdjęcia ponad czas

Fotograf ślubny Lublin i okolice – kontakt

Fotografuję w Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu, Lublinie i całej Polsce. By stworzyć niezwykłe zdjęcia ślubne, dojadę w każdy zakątek Polski i za granicę. Jestem w stanie stworzyć dla Was wyjątkowe, ponadczasowe fotografie, które oglądane, spowodują szybsze bicie serca. Troszczycie się o jakość Waszych wspomnień? Zaufajcie mi. Zapytajcie o wolny termin jeszcze dziś!

Podobają Wam się zdjęcia ślubne, które tworzę? Chcecie podjąć współpracę? Wypełnijcie formularz! To może być początek naszej przygody. Chętnie dowiem się o Was, Waszych oczekiwaniach i planach względem ślubu. Wystarczy, że napiszecie. Kompletną odpowiedź z katalogiem dostaniecie w ciągu 24 godzin. Jeżeli po tym czasie nie odpiszę, zadzwońcie!

{admin_email}

"*" oznacza pola wymagane

Imię i nazwisko*
Wpiszcie kiedy i gdzie planujecie Wasz ślub