sesja w szklarni - plener ślubny

Fotograf ślubny Lublin – Marek Czeżyk – fotografia ślubna Lublin

Czołem! Nazywam się Marek i fotografuję śluby w Lublinie i okolicach. Profesjonalnie i z pasją towarzyszę Wam w jednym z najpiękniejszych dni. Opowiadam wizualną historię z Waszego ślubu i wesela. Fotografując, szukam autentycznych ludzi, szczerych emocji i naturalnego klimatu. Staję przed Wami z aparatem i otwartym sercem. Tworzę małe dzieła sztuki dla Wielkich serc!

fotograf ślubny Marek Czeżyk

Fotograf ślubny Lublin

Mieszkam w Lublinie. Większość moich zdjęć ślubnych powstaje właśnie tu. Każda historia weselna edytowana jest w mojej lubelskiej pracowni foto. Lubię Lublin za otwartych ludzi, klimat miasta, bliskość natury i ciekawych miejsc. W fotografię ślubną jestem wkręcony jak obiektyw w aparat. Oglądam fotografie. Słucham o fotografii. Czytam o fotografii. Rozmawiam o fotografii. Tworzę fotografie. Wierzę w fotografię ślubną i uważam, że zdjęcia ślubne to małe dzieła sztuki dla wielkich serc.

Fotografując Wasz ślub i wesele w Lublinie, układam historię Waszego dnia w obrazach. Poszukuję niewymuszonych momentów, emocji i gestów. Czym są zdjęcia ślubne? To sentymentalna pamiątka. To obrazy zapadające w pamięć. To masaż dla mózgu. To katalog wspomnień. To czas zamknięty w kadrze. Chcę docierać z wyjątkowymi reportażami do świadomych par.

Prywatnie? Mąż pięknowłosej Jagody, życiowy entuzjasta, przyrodnik, kolekcjoner Lego i figurek Star Wars. Gram w planszówki. Biegam. Czytam. Robię zdjęcia ślubne i nieślubne.

Fotografia ślubna Lublin – moja filozofia

Zdjęcia ślubne to sentymentalna pamiątka w formie emocjonalnej historii z Waszego dnia. Jak wyczarować piękne zdjęcia i stworzyć z nich historię, która intryguje? Po pierwsze – naturalność. Od pierwszego kontaktu z Wami jestem naturalny i chętnie fotografuję otwarte pary. W dniu ślubu i wesela, nie ustawiam Was, nie reżyseruję. Staram się maksymalnie poczuć atmosferę dnia i odwzorować ją na zdjęciach ślubnych. Lublin i okolice to miejsce, gdzie po prostu dobrze mi się fotografuje.

rustykalne-zdjecia-slubne-001

Moje ulubione fotografie – zdjęcia ślubne Lublin

Zdjęcia ślubne to pamiątka na długie lata. Warto inwestować w jakość swoich wspomnień! Specjalnie dla Was wybrałem kilka moich ulubionych historii, które zrealizowałem na terenie województwa lubelskiego w takich miastach jak Lublin, Zamość, Chełm czy Biała Podlaska. Sami zobaczcie!

Profesjonalny fotograf ślubny Lublin

Całkowicie poświęciłem się fotografii ślubnej i wciąż staram się być lepszy, widzieć więcej i reagować szybciej. W dniu ślubu jestem z Wami od przygotowań, przez ceremonię aż do wesela. Tworząc zdjęcia ślubne czy to w Lublinie czy innym mieście, skupiam się na ludziach i emocjach, miejscach i detalach, na gestach. Kompozycja i logika obrazu są dla mnie prawie tak ważne jak kontakt i flow z moją parą. Bardzo dobrze pracuje mi się z otwartymi, szczerymi ludźmi. Otrzymując Wasze zaufanie, chcę się odwdzięczyć najpiękniejszymi zdjęciami ślubnymi.

Zdjęcia ślubne Lublin – jak wybrać fotografa?

Wybór fotografa ślubnego to jedna z kwestii, którą zajmujecie się po wyborze miejsca ślubu i wesela. W Lublinie jest dość duży wybór fotografów ślubnych. Czym się kierować przy wyborze fotografa i jak się nie zawieść? Nadrzędną zasadą jest przegląd portfolio. Taki porządny. Oglądajcie nie tylko cudne zdjęcia z pleneru ślubnego w Lublinie, ale także te wykonane w trudnych warunkach. Oglądajcie ślubne zdjęcia z wesela, z kościoła.

Specjalnie dla Was przygotowałem poradnik – Jak szukać fotografa ślubnego. Zdradziłem tam kilka trików, dzięki którym wybierzecie fotografa w sposób logiczny i prosty!

Szukasz fotografa ślubnego w lublinie?
Przeczytaj ten poradnik!

Fotograf ślubny Lublin – pytania

Nie wiecie o co zapytać fotografa ślubnego? Przygotowałem poniżej ściągawkę w postaci listy pytań i odpowiedzi. Jeżeli zapoznacie się z nimi, będziecie wiedzieć już wszystko o fotografii ślubnej w Lublinie i okolicy. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, które zdobywam podczas zleceń ślubnych. Krok po kroku prowadzę Was, uświadamiam i pomagam. Wiem na co zwrócić szczególną uwagę. Wiem czego unikać.

Najlepsze sale weselne Lubelskie – domy weselne, oryginalne miejsca na wesele w Lublinie i okolicach

Jeżeli jeszcze nie wybraliście miejsca na Wasze wymarzone przyjęcie weselne, koniecznie zobaczcie moją subiektywną listę! Znajdziecie tu najciekawsze i najlepsze sale weselne w województwie lubelskim. Z myślą o Was podzieliłem sale weselne na różne rodzaje. Chcecie zorganizować wesele w stylu glamour lub klasycznym? Sprawdźcie hotele, domy weselne i dworki o wysokim standardzie. Chcecie wesela w stylu rustykalnym, boho lub luźniejszym? Zobaczcie najpiękniejsze siedliska, stodoły i dworki. Znalazłem dla Was najciekawsze miejsca na wesele w Lubelskim, które inspirują. Sprawdźcie!

Szukasz miejsca na wymarzone wesele w lublinie i okolicy?
Zobacz listę najlepszych sal weselnych!
para się przytula na weselu w namiocie

Fotograf ślubny Lublin – spotkanie

Najlepszą okazją do zadania pytań jest spotkanie osobiste. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, spotykam się z Wami jeszcze przed podpisaniem umowy. Podczas spotkania przy kawie możecie mnie bliżej poznać i dowiedzieć się jeszcze więcej! Dodatkowo mogę pokazać Wam pudełka ze zdjęciami i albumy.

Fotograf weselny Lublin – galeria zdjęć przyszłych Par Młodych

Sesja dla panujących ślub czyli nie tylko zdjęcia ślubne Lublin

Sesja narzeczeńska jest dla mnie bardzo ważnym etapem współpracy. Budujemy zaufanie. Sesja taka to trochę zdjęcia ślubne przed ślubem. Podczas takich zdjęć Wy poznajecie mnie, a ja Was. Wspólnie przełamujemy obawy i wstyd przed pozowaniem przed obiektywem. Podpowiadam Wam jak wyjść dobrze i naturalnie przed aparatem. Znam wiele miejsc na zdjęcia ślubne w plenerze w Lublinie i okolicach. Na takiej nieformalnej sesji przedślubnej nie musicie przejmować się strojami ślubnymi. Możecie ubrać się wygodnie i tak jak lubicie!

Fotograf ślubny lubelskie – zdjęcia dla przyszłych małżonków

Po takiej sesji Wy dostajecie serię zdjęć, które możecie wykorzystać jeszcze przed ślubem. Ja często dostaję pozytywne i miłe komentarze, które nakręcają mnie do dalszej pracy. Nierzadko bywam pozytywnie zaskoczony widząc zdjęcia wykonane dla narzeczonych oprawione w ramki podczas przygotowań ślubnych lub na sali weselnej.

Jeżeli podejmiecie decyzję, że to ja będę Waszym fotografem ślubnym z Lublina, sesję narzeczeńską w Lublinie i okolicach otrzymacie gratis do reportażu. To moja praktyka na budowanie zaufania z Wami krok po kroku. Po wspólnych zdjęciach narzeczeńskich, w dniu ślubu współpracuje nam się łatwiej i lepiej.

para młoda obejmuje się w opuszczonej szklarni

Fotografia ślubna Lublin – reportaż ślubny

Podstawą mojej pracy jest naturalny autorski reportaż ślubny. Jest to moja próba opowiedzenia Waszej historii z dnia ślubu i wesela. Dlaczego naturalny? Szukam niewymuszonych i szczerych sytuacji i momentów. Autorski? Bo zdjęcia robię według wypracowanych metod i autorskiego warsztatu. Reportaż ślubny w Lublinie? Bo z sumy zdjęć ślubnych, wybieram najlepsze i układam je w spójną całość, która zapada w pamięć na długo.

Reportaż ślubny Lublin

Standardowy dzień pracy zaczynam od fotografowania przygotowań w domu pana młodego i panny młodej. Jest to okazja do stworzenia kilku portretów i pokazaniu emocji towarzyszących Wam w ważnym dniu. Nie tylko fotografuję suknię ślubną i garnitur. Przyglądam się Waszym rodzinom, gościom i ich reakcjom. Przed ceremonią emocje sięgają zenitu, zarówno w przypadku młodej pary, jak i Waszych rodzin. Fotograficznie to idealna okazja na piękne zdjęcia ślubne w Lublinie. Popatrzcie!

Przed fotografowaniem Waszej historii zawsze uświadamiam sobie, że tworzę

małe dzieła sztuki dla Wielkich serc

Fotografie ślubne Lublin

Ceremonia ślubna, kościelna (różne wyznania) czy cywilna ma swój ryt i najważniejsze elementy, które staram się pokazać w sposób interesujący i piękny. Jestem nie tylko w centrum zdarzeń, ale także obok, przy i nieopodal. Jestem przy Was – parze młodej. Ale nie tylko! Fotografuję rodziców, przyjaciół i gości. Szukam ciekawych momentów. Czekam na ważne chwile. Znajduję emocje!

Naturalne zdjęcia ślubne w Lublinie

Fotografując przygotowania do wesela i ceremonię ślubną w Lublinie, dbam o naturalny klimat. Używam naturalnego światła, bez fleszy. W ten sposób jestem jeszcze bardziej dyskretny. Słoneczne światło podkreśla naturalny klimat dnia. Jestem ubrany jak jeden z Waszych gości. Wyróżnia mnie tylko aparat. Fotografuję maksymalnie dyskretnie. Fotografuję maksymalnie wszędzie. Fotografuję maksymalnie tyle momentów, ile się da.

Fotograf weselny Lublin

Wesele to żywioł. Podczas przyjęcia dzieje się wiele. Z aparatem w ręce i obiektywem przy oku wierzę, że wesele to idealny pretekst by przyjrzeć się człowiekowi. Wesele to kolory, tańce i muzyka na parkiecie. Fotografując na sali weselnej w Lublinie i okolicach, używam zestawu lamp błyskowych. W sposób świadomy kreuję atmosferę zdjęć weselnych.

Fotograf na wesele lubelskie

Poza parkietem odbywają się rodzinne spotkania, rozmowy znajomych. Fotografuję zakochanych ukrywających się w zakątkach i zabawy dzieci, biegających po dworze i placu zabaw. Równie chętnie sfotografuję rustykalne wesele z żywiołowymi tańcami w stodole weselnej, jak i plenerowe przyjęcie w klimacie slow wedding, które toczy się własnym niewymuszonym rytmem.

W mojej fotografii ślubnej liczy się

Wasza relacja

Zdjęcia ślubne w plenerze – Lublin

Fotograficzna sesja zdjęciowa w plenerze to wyjątkowa dziedzina fotografii ślubnej. Podczas reportażu ślubnego dopasowuję się do ram i sytuacji, które tworzy dzień ślubu. Podczas pleneru ślubnego mam większy wpływ na scenariusz i tempo sesji. W mojej filozofii pracy, plener to dopełnienie reportażu. W czasie takiej sesji, razem tworzymy piękne, naturalne portrety.

Dobry fotograf ślubny Lublin

Nie umiecie pozować? Profesjonalny fotograf weselny wie, jak Wam pomóc. Wspólnie spędzimy czas w ciekawym miejscu. Nie tylko podpowiem Wam jak korzystnie się ustawić. Tworzę sentymentalną historię ze zdjęć, na których wyglądacie autentycznie i naturalnie. Bez udawania. Bez dodatków. Bez spiny. Podstawą jest zaufanie, którym darzę moje pary. Wy ufacie mi. Wspólnie tworzymy piękne kadry.

Plenerowa sesja zdjęciowa w dnu ślubu w Lublinie

Sprawdzoną przeze mnie praktyką są zdjęcia w plenerze jeszcze w dniu ślubu. Jak to wygląda? Po prostu podczas wesela zabieram Was na kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Okazuje się często, że idealnym miejscem do zdjęć są okolice przyjęcia weselnego. Przecież na miejsce wesela wybieracie te najładniejsze. Warto z tego skorzystać! W ciągu kilkunastu minut możemy wspólnie zrobić przynajmniej kilkanaście różnych ujęć. Kolejne zalety?

Emocje w dniu wesela są niepowtarzalne. To znaczy, że drugiej takiej szansy nie będzie. W dniu wesela emocje są żywe i autentyczne. Warto z tego skorzystać. W dniu ślubu panna młoda ma najpiękniejszy makijaż. Pomada na włosach pana młodego nigdy nie jest tak dobrze ułożona jak w dniu ślubu! Takie portrety to świetne urozmaicenie reportażu ślubnego.

Dla nieprzekonanych istnieje opcja sesji poślubnej w innym dniu. Takie zdjęcia wykonuję bardzo podobnie jak podczas sesji mniej formalnych dl narzeczonych. Najważniejszą różnicą są Wasze ślubne stroje i poślubne nastroje.

Miejsca na plener ślubny w Lublinie i okolicy – inspiracje

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w ślubnej sesji plenerowej a nie macie pomysłu gdzie taką zrobić – przeczytajcie mój wpis! Przygotowałem Wam artykuł w którym znajdziecie więcej niż garść informacji. Pomogę Wam się przygotować. Stworzyłem listę najciekawszych miejsc. Sprawdźcie teraz: sesja ślubna Lubelskie!

Fotografie ślubne Lublin i okolice

Interesujące miejsca na sesje można znaleźć nie tylko w Lublinie. Prywatnie jestem miłośnikiem przyrody. Moim parom polecam ścieżki Poleskiego Parku Narodowego, który jest bliski mojemu sercu. Kilometry drewnianych kładek, szlaki wśród lasów i bagien robią wrażenie. Przebieg najnowszej ścieżki, Czahary, to efekt mojej pracy magisterskiej. Rozległe krajobrazy, oszałamiająca woń bagien, różnorodność widoków to czar Polesia. Ciekawą krainą na plener jest Roztocze. Wąwozy, bukowe lasy, pagórki, urokliwe zakątki to idealna propozycja dla miłośników natury. Rzeka Tanew ze stopniami imitującymi wodospady, stawy Echo, rezerwaty i Roztoczański Park Narodowy potrafią oczarować bogactwem przyrody. Tuż obok położony jest Zamość, perła renesansu. Okazały budynek ratusza otacza rynek z kolorowymi fasadami renesansowych kamienic i podcieniami, w których światłą i cienie tworzą cuda. Jest to bardzo dobra alternatywa na zdjęcia ślubne w plenerze.

para młoda na tle współczesnej architektury

Niezależnie czy fotografuję w Lublinie czy w okolicach Lublina, podstawą zdjęć ślubnych w plenerze jest wasza relacja. Wykonując zdjęcia ślubne, ilustruję Waszą miłość i wspólne chwile.

Fotografia ślubna Lublin – opinie

Prowadzę firmę i dbam o moich klientów. Od pierwszego kontaktu, przez spotkanie przy kawie, na sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu i podczas oddania zdjęć buduję Wasze zaufanie. Oprócz pięknych zdjęć, staram się o atmosferę bezpieczeństwa i kreatywności. Dowodem uznania są kolejne sesje, które wykonuję moim parom. Zdjęcia brzuszkowe, rodzinne, zdjęcia Chrztu, to kolejne fotografie, które tworzę dla Was.

Fotograf ślubny Lublin – opinie

Zaufanie to słowo klucz. Do tej pory zaufało mi już kilkadziesiąt par. Po oddaniu gotowych zdjęć ślubnych, bardzo często słyszę słowa uznania od moich par. Czasem jest to zwykłe: Super! Mega! Cudo! Sztos! Niektóre panny młode mówią mi znacznie więcej…

Jesteśmy mega pod wrażeniem! normalnie jakbyśmy jeszcze raz to przeżywali. Zobaczyliśmy ile tam się działo. Nie widziałam Cię w ogóle. Jak Ty zrobiłeś te zdjęcia? Mega, mega!

Aga i Piotrek

portret panny młodej z wiankiem

Naprawdę, nie spodziewałam się, że wyjdzie aż tak pięknie (mimo tych paskudnych maseczek) Twoje ujęcia są genialne! Kompozycja obrazu, uchwycenie chwili – WOW!

Marta i Rafał

para narzeczonych przytula się w zimowym lesie

Cudo!!! Przepiękne zdjęcia i super kontakt z fotografem. Praca to pasja i widać to na każdym kroku. Jestem zachwycona wyjątkowością ujęć i efektem finalnym! Polecam!

Aga i Jarek

Zdjęcia ślubne Lublin – oferta

Skupiam się na autorskim, naturalnym reportażu ślubnym. Zainteresowanym parom wysyłam katalog ofertowy ze szczegółami. Jak wygląda moja oferta zdjęć ślubnych? Jest przejrzysta i maksymalnie prosta. Bez dodatkowych kosztów. Pracuję dla Was przez kilkanaście godzin w dniu wesela, tworząc barwną historię ślubną. Fotografuję z Wami:

  • Przygotowania panny młodej
  • Przygotowania pana młodego
  • Ceremonię ślubną w Lublinie
  • Wesele w Lublinie i okolicach

Jeszcze przed ślubem realizujemy sesję narzeczeńską. Ja lepiej poznaję Was. Wy poznajecie siebie, uczycie się pozować przed obiektywem i dostajecie piękne fotografie, które możecie wykorzystać jeszcze przed ślubem. Pary, które zamówią u mnie reportaż ślubny otrzymują sesję narzeczeńską w gratisie.

Po ślubie dostaniecie od Waszego fotografa ślubnego:

  • Galerię WWW zabezpieczoną hasłem
  • Stylizowane pudełko na zdjęcia
  • Zestaw odbitek
  • Pendrive

Ponadto przed weselem wysyłam Wam autorski poradnik przed ślubem. Są tam proste zasady i przydatne wskazówki, które ułatwią Wam życie i organizację ślubu i wesela.

Zdjęcia ślubne lubelskie – ceny

Na lokalnym rynku ślubnym w Lublinie znajdziecie mnóstwo fotografów weselnych. Każda para z Lublina odnajdzie tu swój ulubiony styl, osobowość i półkę cenową. Czy cena fotografa ślubnego w Lublinie jest ważnym czynnikiem przy wyborze? Zdecydowanie tak, ale… Nie sugerujcie się tylko ceną. Jesteście w stanie pozwolić sobie na przypadek, gdy chodzi o Wasze wspomnienia?

Fotograf weselny Lublin – cennik

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym z wiedzą, doświadczeniem i pasją. Działam powyżej średniej półki cenowej. Z naturalnym, autorskim reportażem ślubnym trafiam do świadomych par, dla których liczy się jakość. Moim marzeniem jest tworzenie małych dzieł sztuki dla Wielkich serc. Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem katalogu z cennikiem fotografii ślubnej, napiszcie!

Przeczytajcie aktualności i zobaczcie jeszcze więcej zdjęć

blog fotograficzny

Sesja Chrztu w Lublinie

Fotografuję zakochanych i rodziny. Sesja Chrztu to jeden z rodzajów fotografii rodzinnej, który gorąco polecam. Chrzest to ważny moment w życiu dziecka, rodziców i bliskich. Obecność i praca profesjonalnego fotografa…

mogę zostać twoim fotografem
Napisz do mnie!

Fotograf ślubny Lublin i okolice – kontakt

Wytrwaliście dotąd? Widzieliście wiele fotografii i realizacji zdjęć ślubnych w Lublinie i okolicach. Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia i reportażowy styl pracy, napiszcie do mnie. Może to właśnie z Wami spotkam się na kawie w Lublinie?