kontakt z fotografem

Kontakt

Jeżeli dotarliście aż tu, to prawdopodobnie podobają się Wam moje zdjęcia. Chętnie będę Waszym fotografem. Niezależnie czy jesteście już zdecydowani czy macie sugestie lub pytania, zapraszam do kontaktu. Jeżeli jesteście zainteresowani reportażem ślubnym to polecam zapytać się o dostępny termin. Najlepszy sposób na kontakt to formularz, mail lub telefon. Przy pierwszej rozmowie chętnie dowiem się w jakim stylu będzie Wasz ślub, gdzie wypowiecie sobie słowa przysięgi i gdzie będzie zabawa. Poznam Waszą historię i małe marzenia odnośnie dnia zaślubin.

W przypadku sesji lifestyle, rodzinnych, narzeczeńskich i innych,  preferuję spotkanie na żywo (o ile to możliwe) w celu wspólnej rozmowy i ustaleń kształtu sesji. Od razu polecam sesje w tygodniu. Siłą rzeczy soboty mam zajęte, a w niedzielę kontakt jest mocno utrudniony.

Jeżeli moja oferta Wam odpowiada, to proponuję spotkanie przy kawie i/lub planszówkach. To niepowtarzalna okazja by poznać Was bliżej. Cenię sobie osobisty kontakt i rozmowy na żywo.

Imię i nazwisko*
Data wydarzenia
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.