Fotograf ślubny Chełm – Marek Czeżyk

Czołem! Jestem Marek Czeżyk i fotografuję zjawiskowe śluby w Chełmie i okolicy. Łączę naturalny styl reporterski z sentymentalnymi i subtelnymi portretami. Z aparatem w ręku i otwartą głową jestem z Wami w jednym z najpiękniejszych momentów Waszego życia. Fotografuję wyjątkową historię dnia Waszego ślubu i wesela. Tworzę małe dzieła sztuki dla Wielkich serc. Zobaczcie co dla Was przygotowałem!

fotograf ślubny Marek Czeżyk

Profesjonalny fotograf ślubny Chełm

Większość czasu spędzam w Lublinie. Tu mieszkam i w swojej pracowni edytuję Wasze zdjęcia ślubne. Fotografuję w Chełmie oraz całym województwie lubelskim (i nie tylko). Dlaczego zostałem fotografem ślubnym? Bo lubię poznawać ludzi, historie i miejsca. Lubię nowe twarze, nowe wyzwania i nowe zdjęcia. Każdą moją parę traktuję indywidualnie i wyjątkowo. Podstawą mojej fotografii ślubnej i weselnej jest relacja – ta z Wami i ta w fotografii.

Chełm kojarzy mi się z częstymi wyjazdami do babci i egzaminem na prawo jazdy (do czterech razy sztuka). Lubię Chełm za gościnnych ludzi i niespotykany krajobraz miasta i okolic. Zobaczcie moje reportaże i obejrzyjcie fotografie ślubne, które tworzę okiem, sercem i aparatem. Może spodoba Wam się mój klimat i zostanę Waszym fotografem na ślub w Chełmie?

Prywatnie? Mąż Jagody – tak zakręcony jak Jej włosy. Życiowy fantasta. Miłośnik natury i form plastikowych. Uwielbiam Lego, zbieram figurki i układam klocki. W kufrze mam miecz świetlny, a na regałach dziesiątki figurek i pojazdów z odległej galaktyki. Jeszcze bardziej lubię naturę, obserwacje ptaków i spacery po lesie. Najbardziej lubię fotografię. Oglądam fotografie, czytam o fotografii, słucham o fotografii, tworzę fotografie.

Fotografia ślubna Chełm – jak pracuję

Zdjęcia ślubne to atrakcyjna pamiątka Waszego ślubu i wesela. W moim wydaniu Wasze fotografie ślubne to emocjonalna historia oparta o Waszą naturalność, otwartość i relacje. Nie reżyseruję, ale stawiam na niewymuszone sytuacje, prawdziwe chwile, autentyczne emocje. Jako fotograf ślubny w Chełmie i okolicach, wnikam w klimat dnia, ludzi, czasu i miejsca i tworzę najlepsze zdjęcia ślubne jakie potrafię. Chełm to ciekawe miasto, w którym czuję się dobrze.

Marek Czeżyk i para młoda

Ulubione zdjęcia ślubne – fotograf na ślub Chełm

Ślubne fotografie to sentymentalna pamiątka na długie, długie lata. Czy warto dbać o jakość wspomnień? Przecież wiecie. Z myślą o Was przygotowałem kilka ulubionych reportaży z okolic Chełma, Zamościa, Lublina i Białej Podlaski. Zobaczcie sami!

Profesjonalny fotograf na ślub w Chełmie

Codziennie oglądam, czytam, fotografuję. Dokładam starań by widzieć więcej, wiedzieć więcej, fotografować bardziej i szybciej. W dniu Waszego ślubu staram się być jak ninja i kowboj w jednej osobie, od przygotowań, przez ceremonię aż do wesela. Staram się być wszędzie i nie rzucać w oczy. Przez kilkanaście godzin Waszego ślubu i wesela kolekcjonuję portrety ludzi, emocje, miejsca, detale i gesty. Intrygujący kadr jest dla mnie tak samo ważny jak flow z moją parą. Fotografowanie dla ludzi otwartych, kochanych i kochających to dla mnie zaszczyt i inspiracja. Mając Wasze zaufanie, odwdzięczam się najpiękniejszymi zdjęciami ślubnymi i weselnymi.

Fotografia ślubna Chełm – jak wybrać fotografa?

Podejmując najważniejszą decyzję o Waszym ślubie, czeka Was szereg mniejszych, ale ważnych wyborów. Jednym z nich jest wybór fotografa ślubnego. Najlepszy fotograf w Chełmie? Jest ich wielu. Podpowiem Wam jak wybrać (i nie jest to link do mojej galerii). Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa na ślub? Na pewno przegląd portfolio jest kluczowy. Same piękne zdjęcia ślubu w Chełmie to jednak za mało.

Specjalnie dla par młodych przygotowałem poradnik – jak szukać fotografa ślubnego. Skuteczne triki, pigułka wiedzy o fotografii ślubnej i klika trików, które pomogą Wam wybrać dobrego fotografa na Wasz ślub w prosty sposób. Zobaczcie!

Szukasz fotografa na ślub w Chełmie?
Przeczytaj ten poradnik!

Zdjęcia ślubne Chełm – pytania do fotografa

Organizacja swojego ślubu zdarza się tylko raz! Nic dziwnego, że pary młode nie wiedzą o co pytać. Ja mam za sobą swój własny ślub. Pomagałem także przy kilku jako świadek, no i bardzo często towarzyszę moim parom przy okazji fotografowania ślubów i wesel. Lubię dzielić się wiedzą, opowiadać i odpowiadać.

Przeczytajcie listę pytań do fotografa ślubnego. Jest to artykuł równie dłuuugi jak przydatny. Sprawdźcie czy mówię prawdę!

Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać…
50 pytań do fotografa!

Fotograf ślubny Chełm – spotkanie

Na początku jest relacja z Wami. Od pierwszego spotkania staram się o dobry kontakt i wzajemne zaufanie. Przez lata wypracowałem schemat pracy, dzięki któremu możemy wzajemnie sobie ufać. Umowę podpisujemy przy kawie w restauracji lub podczas opowiadania sucharów on-line. Potem jest sesja narzeczeńska, podczas której pomagam Wam naturalnie pozować i pięknie wyglądać na zdjęciach. W dniu ślubu jesteśmy już na stopie koleżeńskiej i nie ma nic co by powstrzymało nas przed stworzeniem sentymentalnych i pięknych zdjęć ślubnych.

Sesja narzeczeńska Chełm

Sesja narzeczeńska to takie zdjęcia ślubne przed ślubem. Sesja ma charakter swobodnych zdjęć w plenerze. Wy uczycie się pozować przed obiektywem, ja pomagam Wam wyjść naturalnie. Wspólnie przełamujemy Wasze obawy. Najczęściej jest to po prostu spacer po ciekawym i ładnym miejscu, które stanowi tło Waszej wspólnej historii. Po sesji narzeczeńskiej dostajecie galerię zdjęć, którą możecie wykorzystać na własnym weselu jako podziękowania dla rodziców, dodatek do zaproszeń lub dekoracja drewnianej tablicy.

Decydując się na mnie jako fotografa ślubnego, przy podpisaniu umowy, sesję narzeczeńską dostajecie w pakiecie.

pocałunek młodej pary w katedrze w Zamościu

Fotografia ślubna Chełm – reportaż ślubny

Fundamentem mojej pracy jest autorski naturalny reportaż ślubny. To wizualna historia z dnia Waszego ślubu i wesela. Naturalny, bo stawiam na autentyczność i niewymuszone momenty. Autorski, bo mam swoje metody, swój warsztat i swój sposób obserwacji świata. Reportaż ślubny w Chełmie? Wybieram najlepsze zdjęcia, które starannie układam w sentymentalną opowieść. I tak powstają Wasze ślubne zdjęcia, które zapadają w pamięć na długie, długie lata.

Reportaż ślubny Chełm

Jak wygląda fotografia ślubna w praktyce? W dniu ślubu jestem z Wami od przygotowań u Pana Młodego i Panny Młodej, przez ceremonię aż do przyjęcia weselnego. Fotografuję detale takie jak obrączki, suknię i spinki od mankietów, ale siła zdjęć to Wasze reakcje, relacje i racje. Lubię przyglądać się ludziom, przestrzeni, sytuacjom. Fotografia ślubna to poszukiwanie emocji i ciekawych sytuacji w ramach kompozycji. Fotografuję z umiłowaniem śluby i wesela, bo przed ceremonią emocje są widoczne szczególnie. A ja na to czekam!

Dobra fotografia ślubna Chełm

Każda ceremonia ślubna – kościelna lub cywilna – ma swój schemat i najważniejsze momenty. Staram się je ukazać w sposób piękny i ciekawy. Na ślubie i weselu jestem nie tylko z Wami, ale obok, niedaleko, przy, za. Staram się być wszędzie tam, gdzie tylko mogę uzyskać ciekawe zdjęcia. W ten sposób łatwiej znajduję emocje.

Przed fotografowaniem Waszej historii zawsze uświadamiam sobie, że tworzę

małe dzieła sztuki dla Wielkich serc

Fotograf na wesele w Chełmie

Wesele to folklor niezależnie od charakteru przyjęcia. Lubię fotografować śluby rustykalne, boho, kameralne przyjęcia pod namiotem, ale równie dobrze fotografuję śluby glamour i eleganckie przyjęcia w pałacu. Tak naprawdę atmosferę wesela tworzycie Wy i wasi goście. Wesele to bogactwo kolorów, gości, tańców, rozmów, zakątków wokół parkietu. Fotografując na Waszym weselu, staram się poczuć klimat i odwzorować go na zdjęciach ślubnych.

Naturalna fotografia ślubna w Chełmie

Jestem wrażliwy na światło, a matryce aparatów jeszcze bardziej. Podczas przygotowań i ślubu fotografuję przy użyciu naturalnego światła. Niewielka ilość światła słonecznego, nawet w ciemnym kościele daje dużo możliwości. Lamp błyskowych używam dopiero na parkiecie i ciemną nocą. Używam zestawu małych lamp i kierunkuję światło tworząc niezapomniany klimat.

W mojej fotografii ślubnej liczy się

Wasza relacja

Plener ślubny w okolicach Chełma

Fotografia ślubna w plenerze ma inny charakter niż reportaż. Zabierając Was na zdjęcia w plenerze, mamy większą swobodę. Nie muszę dopasowywać się do narzuconych ram, ale sami je tworzymy. Plenerowa fotografia ślubna to krótka historia o sentymentalnym charakterze. Szukam portretów, szczerych gestów, delikatności, głębi i romantyzmu w dobrym wydaniu. Miejsce na plener ślubny to tylko tło, liczą się przede wszystkim główni bohaterowie i akcja!

Plener w dniu ślubu w Chełmie

Moją propozycją jest mini plener w dniu ślubu. Taką sesję wykonuję w cenie reportażu ślubnego. Uwierzcie, że w ciągu kilkunastu minut możemy stworzyć cuda. W dniu wesela wyglądacie zjawiskowo i pięknie. Panna młoda ma wymarzoną fryzurę i makeup, pan młody starannie nałożoną pomadę. Warto wykorzystać te możliwości.

Bardzo często miejsce na wesele wybrane jest nieprzypadkowo. Atrakcyjny kawał zieleni z kolorowymi roślinami, ściana z desek lub cegieł, pobliski krajobraz to idealne tło na zdjęcia. W dniu ślubu jesteście w wyjątkowym stanie, emocje są wciąż żywe i warto zamknąć je w ślubnych fotografiach. Poniżej przygotowałem Wam galerię plenerowych zdjęć ślubnych, które wykonałem podczas wesela. Zobaczcie!

Fotograf ślubny Chełm – opinie

Fotografują śluby, prowadzę własną firmę. Dbam o Was, moich klientów od pierwszego kontaktu, przy spotkaniu na kawie, w trakcie sesji narzeczeńskiej, w trakcie dnia ślubu i przy oddaniu gotowych zdjęć. Na każdym etapie chcę zapewnić Wam poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wyrazem tego są kolejne sesje, które realizuję dla Was. Cieszę się gdy moje pary wracają do mnie podczas sesji brzuszkowych, rodzinnych, zdjęć Chrztu i sesji portretowych.

Fotograf na ślub Chełm – opinie

Do tej pory zaufało mi kilkadziesiąt osób, które pamiętam z imienia i twarzy. Bardzo często po oddaniu zdjęć słyszę pozytywne opinie. Elegancko! Ładnie. Sztos! Mega! słyszę często. Czasem mogę usłyszeć więcej…

Jesteśmy mega pod wrażeniem! normalnie jakbyśmy jeszcze raz to przeżywali. Zobaczyliśmy ile tam się działo. Nie widziałam Cię w ogóle. Jak Ty zrobiłeś te zdjęcia? Mega, mega!

Aga i Piotrek

portret panny młodej z wiankiem

Naprawdę, nie spodziewałam się, że wyjdzie aż tak pięknie (mimo tych paskudnych maseczek) Twoje ujęcia są genialne! Kompozycja obrazu, uchwycenie chwili – WOW!

Marta i Rafał

para narzeczonych przytula się w zimowym lesie

Cudo!!! Przepiękne zdjęcia i super kontakt z fotografem. Praca to pasja i widać to na każdym kroku. Jestem zachwycona wyjątkowością ujęć i efektem finalnym! Polecam!

Aga i Jarek

Fotografia ślubna Chełm – oferta

Zdjęcia ślubne, które Wam proponuję to autorski naturalny reportaż ślubny z dodatkami. Jeżeli jesteście zainteresowani, wystarczy napisać do mnie maila, odpowiem szybko i prześlę Wam pełną ofertę w katalogu. Moja oferta ślubna jest przejrzysta i prosta. Podpisując umowę, płacicie jedną stawkę bez dodatkowych kosztów. W dniu ślubu jestem z Wami przez kilkanaście godzin i fotografuję:

  • Przygotowania panny młodej
  • Przygotowania pana młodego
  • Ceremonię ślubną w Chełmie
  • Wesele w Chełmie i okolicach

Jeszcze przed ślubem realizujemy sesję narzeczeńską. To okazja by lepiej Was poznać. Tworzymy naturalne kadry dla Was! Pary, które zamówią u mnie reportaż ślubny otrzymują sesję narzeczeńską w gratisie.

Od Waszego fotografa ślubnego dostajecie po ślubie:

  • Galerię WWW zabezpieczoną hasłem
  • Stylizowane pudełko na zdjęcia
  • Zestaw odbitek
  • Pendrive

Dodatkowo przed weselem wysyłam Wam mój poradnik przed ślubem. Jest tam mnóstwo prostych porad, które ułatwią Wam życie i organizację ślubu u wesela.

Fotograf na ślub w Chełmie – cena

Lokalny rynek ślubny w Chełmie jest nasycony. Każda para narzeczonych znajdzie coś dla siebie. Styl, klimat zdjęć, osobowość fotografa i półka cenowa to parametry, które są bardzo ważne. Czy warto sugerować się tylko ceną fotografa ślubnego? Podpowiem Wam, że nie do końca. Specjalnie dla Was napisałem poradnik – ile kosztuje fotograf ślubny. Przeczytajcie go i nie dajcie się naciąć. Bądźcie świadomi. Bądźcie mądrzejsi. Przeczytajcie artykuł!

Przeczytajcie aktualności i zobaczcie jeszcze więcej zdjęć

blog fotograficzny
mogę zostać twoim fotografem
Napisz do mnie!

Fotograf ślubny Chełm i okolice – kontakt

Jeżeli dotarliście tu, to chyba podobają się Wam moje zdjęcia. Chcecie zobaczyć więcej? Przeglądajcie bloga i reportaże. Czujecie, że nadajemy na podobnych falach? Zależy Wam na godnej oprawie Waszego ślubu i wesela w miejscowości Chełm? Spotkajmy się. Napiszcie do mnie wiadomość. Sprawdźcie czy mam wolny termin!