Wesele w Portofino Lublin

Czy namiastka śródziemnomorskiego klimatu w Lublinie jest możliwa? W Restauracji Portofino – tak! Jest to całkiem urokliwe miejsce na kameralne przyjęcie. Wesele w Portofino Lublin to gwarancja dobrej zabawy i miłej atmosfery dla pary młodej, bliskich i przyjaciół. Korytarze i przedsionek zdobią obrazy o tematyce marynistycznej. Z restauracyjnych i hotelowych okien rozciąga się widok na taflę wody, las i przybrzeżne zarośla. Nic dziwnego, że Justyna i Łukasz wybrali właśnie Portofino Lublin na miejsce swojego wesela.

Portofino Lublin

Portofino to klimatyczna restauracja położona nad brzegiem Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Charakterystyczny logotyp w formie azulejo widoczny jest ze ścieżki rowerowej nad wodą. Główny budynek składa się z części restauracyjnej na dole oraz pokoi hotelowych na piętrze. Portofino to miejsce popularne szczególnie w cieplejsze wiosenne i letnie dni. Wiele par młodych decyduje się także na jesienne wesele. Restauracja składa się z ogródka na świeżym powietrzu, tarasu z zadaszeniem i budynku-oranżerii. Dodatkowym atutem miejsca jest pomost nad wodą, na końcu którego znajduje się ażurowa altana, podświetlana nocą (niezapomniane wrażenie). W sezonie letnim nad ogródkiem wiszą sznury lampek, które dodają uroku. Miejsce nadaje się nie tylko na niedzielny obiad z rodziną, ale także stylowe garden party w Lublinie.

Do zalet Portofino Lublin należy nie tylko smaczna kuchnia, sprawna obsługa, przytulny klimat, zaplecze hotelowe, ale krajobraz nad wodą, podmiejski charakter i świeże powietrze. Wszystko to sprawia, że restauracja Portofino to idealne miejsce na wesele w Lublinie i okolicy, o charakterze kameralnym. Bardzo często w weekendy Portofino staje się weselną salą, z parkietem, stołami dla gości, z magicznym klimatem!

Portofino Lublin – wesele

Fotografując reportaż ślubny Justyny i Łukasza, przemieszczałem się pomiędzy hotelowymi pokojami i korytarzami. Małe pomieszczenia zajmowała nie tylko para młoda, ale rodzina i goście. Wśród nich pojawił się też czworonożny przyjaciel. Pies na weselu i ślubie może budzić emocje, ale cziłała był grzeczny i budził sympatię. Przez okna, do pokoi sączyło się miękkie światło, które otulało Justynę niczym suknia ślubna. W takich okolicznościach fotografowałem przygotowania panny młodej, pana młodego oraz detale i okoliczny krajobraz. Jako fotograf ślubny w Lublinie, dbam o kompletny, naturalny, autorski reportaż ślubny, pełen emocji. A tych nie brakowało. Już na błogosławieństwie rodziców pojawiły się pierwsze łzy wzruszenia. A przed parą młodą był przecież ślub!

Ślub w kościele Andrzeja Boboli w Lublinie

Ceremonia ślubna miała miejsce w kościele Andrzeja Boboli w Lublinie. To nietypowa świątynia o nowoczesnej stylistyce – zarówno bryły architektonicznej, ale przede wszystkim wnętrza. Kontrasty, żywe, nasycone barwy, symbolika dekoracji – są niezapomniane i pozostawiają niezatarte wspomnienia. Jest jeden z najpiękniejszych kościołów na ślub w Lublinie. W parafii Andrzeja Boboli odbywają się także nauki przedmałżeńskie w Lublinie (obowiązkowe przed ślubem kościelnym). Każdy detal, od ołtarza po wejście, od sufitu do podłogi został starannie zaprojektowany i z pieczołowitością wykonany. Szukając pięknej i autentycznej przestrzeni na ceremonię ślubu lub chrzest, kościół Andrzeja Boboli w Lublinie to jeden z najlepszych wyborów!

Zaślubiny Justyny i Łukasza miały godną oprawę. Wspólnemu TAK! towarzyszył gorący pocałunek pary młodej oraz uśmiechy i oklaski zaproszonych gości.

Wesele w Portofino Lublin – opinie

Zabawa weselna w restauracji Portofino w Lublinie zaczęła się od tradycyjnego przywitania pary młodej chlebem i solą. Sala balowa w formie ogrodu zimowego, z przeszkloną ścianą mieści do kilkudziesięciu gości. Stoły najczęściej długie, ustawione są wzdłuż ścian, w kształt litery U. Parkiet taneczny znajduje się pośrodku sali, między stołami. Portofino Lublin to miejsce na kameralne wesela i mniejsze przyjęcia. Opinie gości i par młodych są zasadniczo dobre. Atmosfera i obsługa w Portofino są przyjazne i serdeczne.

Żywiołową imprezę prowadził didżej. Muzyka na weselu – nomen omen – odgrywa kluczowe znaczenie. Odpowiedni wybór lubelskiego DJ-a lub zespołu na wesele w lubelskim to część sukcesu. Po pierwszym tańcu pary młodej w chmurach, goście na przemian bawili się na parkiecie, ucztowali i rozmawiali. Dzieci spędzały czas w kąciku zabaw oraz pod okiem animatorki tańczyły na sali i brały udział w animacji. Mimo jesiennej aury, wielu gości prowadziło dysputy na zewnątrz w ogrodzie. Przestrzeń ogródka jest urokliwa. Rozwieszone sznury żarówek i nocny krajobraz nad wodą tworzą romantyczny nastrój. W takich okolicznościach para młoda i jej bliscy odpalili zimne ognie, ja stworzyłem kilka zdjęć. Tort weselny wjechał na specjalnej karecie, rozświetlonej setkami światełek. Jako fotograf ślubny tworzyłem obrazy, które mówią więcej niż słowa. Zobaczcie sami!

Fotograf na wesele w Portofino Lublin

Spodobały Wam się zdjęcia Justyny i Łukasza ze ślubu w kościele Andrzeja Boboli i wesela w Portofino Lublin? Koniecznie przejrzyjcie jesienne zdjęcia ślubne, które stworzyliśmy w Ogrodzie botanicznym. Zobaczcie moje pozostałe fotografie na blogu i portfolio. Jeżeli chcecie bym sfotografował Wasz piękny ślub, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, napisać datę i miejsce ślubu. Odpiszę niebawem. Zapytajcie o wolny termin jeszcze dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *