Hotel Drob w Urszulinie – wesele Kasi i Bartka

Czy ślub i wesele mogą być magiczne? Odpowiedzią jest reportaż ślubny Kasi i Bartka. Zobaczcie jak pięknie może wyglądać ślub z prawdziwymi emocjami. Dziś zabieram Was prawie na sam wschodni kraniec wschodniej Polski. Polesia czar! Hotel Drob w Urszulinie to klimatyczne miejsce na stylowe przyjęcie. Sala weselna w Urszulinie leży nieopodal Poleskiego Parku Narodowego, którego symbolem jest żuraw. Zapuśćmy więc żurawia w ślubną historię Kasi i Bartka!

Zdjęcia ślubne w hotelu Drob

Współpracując z moimi parami młodymi, proponuję zacząć reportaż już od przygotowań do ślubu. To okazja do uchwycenia niepowtarzalnych chwil i emocji. A tych nie brakowało. Pan młody był równie rozemocjonowany, co i przystojny. Bartek szykował się od samego rana w pokoju Hotelu Drob w Urszulinie. Smakowanie chwili i skupienie się na tym co ważne ułatwiał naturalny klimat Polesia i świadomość znaczenia ślubu. Dla zakochanych to bardzo ważne wydarzenie, a Bartek jest bardzo zakochany w Kasi.

Przed ślubem – emocje na zdjęciach

Kasia szykowała się w rodzinnym domu w Różance. Klimat uroczej miejscowości korespondował z charakterem i urodą przyszłej Panny Młodej. Bardzo lubię swoją pracę za możliwość spotykania otwartych i szczerych osób. Z aparatem biegałem po schodach z góry na dół i z domu do ogrodu. Nie tylko ja biegałem, towarzyszył mi mały maltańczyk. Taki słodki pies na weselu i ślubie wywołuje uśmiech. Suczka pozostała pod opieką w domu, ale towarzyszyła przynajmniej podczas przygotowań. Mogłem rozmawiać i przypatrywać się jak w lekkim stresie i radości szykują się druhny, rodzice i goście. Twarz Kasi była subtelna, wyrazista i piękna. Te same określenia pasują do całej otoczki wesela, rodziny panny młodej, sukni ślubnej i atmosfery dnia. Po szybkim toaście z druhnami, Kasia była gotowa na własny ślub!

Ślub na wschodzie Polski

Pan młody pochodzi z Zamościa, panna młoda z okolic Włodawy. Oboje wywodzą się ze wschodniej części Polski i oboje są tak podobni, jak i różni! Ślub odbył się w uroczym kościele w Różance. Zakochani przez prawie całą ceremonię trzymali się mocno za ręce i byli wpatrzeni w siebie, jak w święte obrazy! Było trzech różnych księży z trzech różnych kręgów: klasyczny miejscowy proboszcz, który błogosławił parze; stary znajomy rodziny przewodniczący mszy i młody zakonnik z duszpasterstwa, który wygłosił kazanie od serca. A same zaślubiny? Były piękne, były szczere, były na zawsze!

Wesele w hotelu Drob w Urszulinie

Na miejsce przyjęcia para młoda wybrała Salę Kryształową, jedną z trzech ale hotelu Drob. Przestronny parkiet wśród lustrzanych filarów wygląda elegancko i zjawiskowo. Stół wiejski i słodki są urządzone z szykiem. Lustrzane tafle i kryształowe żyrandole jeszcze bardziej potęgują wizualny efekt elegancji. A moje serce skradł niewielki zaciemniony przedsionek, ukryty za kotarą. Nad skórzaną kanapą i nocną lampą znajdowała się galeria akwareli z podobiznami ptaków. Jasna sala weselna w Urszulinie z kryształami i lustrami to nowe możliwości na tworzenie niezwykłych zdjęć. Do tego piękna para, żywiołowe tańce i roześmiani goście. Wystarczy połączyć elementy do siebie i tworzyć niepowtarzalne fotografie. W takich okolicznościach fotografowanie wesela to sama przyjemność.

Hotel Drob potrafi być magicznym miejscem. Jeszcze na długo przed przyjęciem warto zastanowić się nad ciekawym DJ-em lub jaki zespół na wesele w Lubelskiem wybrać. Muzyka w dużym stopniu wpływa na klimat wesela, począwszy od piosenki na pierwszy taniec, po weselny repertuar. Kasia i Bartek zadbali o niezapomnianą muzykę w wykonaniu zespołu Blue Angels.

Sesja w dniu ślubu przy Hotelu Drob

Miejsca na wesele takie jak hotel Drob lubię także za dość przyjazne otoczenie. Wokół hotelu znajduje się drewniany płot, krzewy róż i nasadzenia z innych roślin. Najpiękniejsza jest jednak altana w postaci werandy Sali Dubaj. Seledynowe ornamenty konstrukcji w połączeniu z roślinami oranżeryjnymi to gotowa sceneria. Widząc te elementy nie miałem innego wyjścia, jak sfotografować Kasię i Bartka w dniu ślubu. Mini sesja w dniu ślubu to idealne rozwiązanie. Co prawda zabieram młodą parę gościom na kilkanaście minut, ale efekty w postaci fotografii są bezcenne! Światło zachodzącego słońca, urokliwe otoczenie i przede wszystkim para młoda, która wygląda świetnie, jest ubrana świetnie i żyje prawdziwymi, świeżymi emocjami dnia ślubu. Po prostu muszę i chcę fotografować w takich okolicznościach. Sami zobaczcie!

Hotel Drob Urszulin – opinie

Hotel Drob w Urszulinie to miejsce znane i dość popularne, jeżeli chodzi o organizację wesel i przyjęć. Jest to rodzinna firma, która działa z rozmachem, wizją i pasją. Dla młodych par są dostępne trzy różne sale: pierwsza i najstarsza, zwana salą lodową; elegancka i błyszcząca sala weselna kryształowa i moja ulubiona – sala Dubaj z orientalnymi dodatkami, które pasują do stylu rustykalnego i luźniejszych stylów. Każda z tych sal urządzona jest ze smakiem i gustem, a w całkiem innym klimacie. Dobra, regionalna kuchnia, rozwinięta baza noclegowa, przestrzenny parking to tylko kolejne argumenty za organizacją wesela w hotelu Drob w Urszulinie.

W Hotelu Drob w Urszulinie byłem nie raz, nie dwa. Uczestniczyłem na weselach jako fotograf ślubny, gość i świadek weselny. W restauracji hotelowej spotykałem się z parami na rozmowę i podpisanie umowy. W czasach studiów uczestniczyłem w konferencjach naukowych organizowanych w salach hotelu Drob. W różnych wnętrzach bawiłem się, nocowałem i prowadziłem aktywności. Chyba nie muszę mówić, że polecam to miejsce!

Fotograficzny reportaż ślubny w Lublinie

Fotografuję naturalne i szczere śluby oraz autentyczne i piękne przyjęcia weselne w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i okolicach. Tworzę reportaż ślubny na który składają się wysmakowane zdjęcia, proste i niewymuszone chwile oraz odrobina magii. Jeżeli oglądając zdjęcia ślubne Kasi i Bartka z ich wesel a hotelu Drob, zdołałem poruszyć w Was jakąś strunę, odezwijcie się do mnie. Wystarczy napisać!

Miejsce wesela: Hotel Drob w Urszulinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.