Sesja narzeczeńska w Lublinie

Zdjęcia narzeczeńskie mogą być naprawdę piękne! Jak Wasza relacja. Czas przed ślubem, kiedy jesteście narzeczonymi (a nawet jeszcze zakochanymi bez pierścionka), to piękne chwile. Warto pielęgnować takie wspomnienia i do nich wracać. Jaka jest najlepsza metoda? Może oglądanie wspólnych zdjęć? Właśnie dlatego warto przystąpić do sesji dla narzeczonych. Szczerze wierzę, że w Lublinie jest do zrobienia jeszcze wiele sesji narzeczeńskich. Hey ho! Let’s go!

Sesja narzeczeńska w Lublinie – dla kogo?

Zanim nastąpi czas na zdjęcia w garniturze i sukni ślubnej, najpierw proponuję całkiem inne rozwiązanie! Zdjęcia narzeczeńskie w Lublinie wykonuję parom zakochanym po uszy, parom z doświadczeniem i bez. Nie musicie być modelami. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu narzeczonych pozowanie przed obiektywem może sprawiać problem. Ale wiecie co? Wystarczy odrobina chęci i współpracy, a wyczarujemy ciekawe zdjęcia narzeczeńskie. Dbam o naturalny charakter zdjęć. Nie musicie obawiać się sztywnego pozowania czy wymuszonych uśmiechów. Każda para ma swoje własne rytuały. Przed obiektywem widziałem pary, które lubią się przytulać, całować, trzymać za rękę, biegać, skakać, tańczyć, zakrywać oczy, usta lub nosić na barana. Nawet jeżeli się nieco obawiacie, podpowiem Wam jak wyjść na zdjęciach korzystnie i naturalnie.

Sesja narzeczeńska w Lublinie – po co?

Fotografie z sesji narzeczeńskich w Lublinie mają moc! Zasadniczo wyróżniam dwie korzyści, które przynosi Wam sesja narzeczeńska – sentyment i pragmatyzm. Aspekt sentymentalny to wspólna przygoda przed obiektywem podczas fotografowania i podczas oglądania pierwszych zdjęć z Waszego albumu rodzinnego. Aspekt praktyczny dotyczy tego co możecie zrobić ze zdjęciami narzeczeńskimi jeszcze przed ślubem. Prezent dla rodziców? Podziękowania?

To tylko niektóre z propozycji. Chcecie zobaczyć więcej? Przeczytajcie mój kompletny poradnik o sesji narzeczeńskiej! Znajdziecie tam wszystko, a jeżeli czegoś nie znajdziecie, koniecznie mi napiszcie!

Nie umiecie pozować? nie wiecie po co? Jak się przygotować?
Przeczytajcie wszystko o sesji narzeczeńskiej!

Sesja narzeczeńska Lublin

Lublin to miasto inspiracji także dla fotografów ślubnych! Spacerując ulicami miasta i biegając po okolicy, często widzę ciekawe miejsca i wyobrażam sobie jak robię sesję narzeczeńską. Stare Miasto z Trybunałem Koronnym, kolorowymi kamienicami i Placem po Farze? Nowoczesne formy architektury Centrum Spotkania Kultur? Niesamowicie zielone i kolorowe rośliny w ogrodzie botanicznym lub jednym z parków miejskich? Możliwości jest wiele. Pierwszy krok to Wasza relacja. Najważniejsza jest po prostu miłość. Pokażcie to na wspólnej sesji narzeczeńskiej w Lublinie!

10 pomysłów na sesję narzeczeńską w Lublinie i okolicy

Moim parom narzeczonym z Lublina polecam na sesję fotograficzną miejsce, które jest dla Was ważne. Dla mnie takim miejscem jest Wzgórze Czwartek (na którym oświadczyłem się w czwartek czwartego kwietnia). Może macie miejsce pierwszej randki lub pierwszego pocałunku? A może nie macie pomysłu? No to już macie! Przygotowałem listę najciekawszych miejsc w Lublinie na sesję narzeczeńską!

Stare Miasto

Pomysł stary jak samo Stare Miasto w Lublinie. Jest tu wiele malowniczych miejsc. Praktycznie każda elewacja kamienicy przy Trybunale Koronnym ma inny, niepowtarzalny kolor. Schody w Zaułku Hartwigów są urocze i tajemnicze. Alejki przy Placu Rybnym wyglądają jak ulica pokątna ze świata czarodziejów. O różnej porze dnia, czekają na Was różne cienie i światła. Z Placu po Farze czy placu przed teatrem Andersena rozciągają się niesamowite widoki na panoramę miasta.

Park Naukowo Technologiczny

Sesja narzeczeńska w Lublinie w nowoczesnym wydaniu? To właśnie tu. Regularne a przy tym nieoczywiste bryły budowli to ascetyczna i interesująca sceneria dla zdjęć zakochanych. Park Naukowo Technologiczny to dowód na to, że beton potrafi być piękny. Niektóre ze ścian porasta pokaźny winobluszcz, który w zależności od pory roku raczy narzeczonych różną barwą liści. Piękna sprawa.

Ogród Saski i lubelskie parki

Najbardziej popularny park miejski w Lublinie może być scenerią Waszych zdjęć narzeczeńskich. Duża przestrzeń to dużo możliwości. Aleje wyglądają okazale nie tylko złotą jesienią. W parku saskim czeka na Was wiele ciekawych zakątków. Blisko i miło.

W Lublinie jest jeszcze kilka innych parków miejskich i terenów zieleni. Czasami naprawdę nie trzeba wiele by stworzyć epickie zdjęcia. Najważniejsze jest to co pomiędzy Wami. Zobaczcie sesję narzeczeńską, którą zrobiłem jesienią na Górkach Czechowskich!

Muzeum Wsi Lubelskiej

Sesja narzeczeńska w Lublinie w klimacie rustykalnym? No to proponuję Muzeum Wsi Lubelskiej zwane potocznie skansenem. Mnóstwo zabytkowej i stylowej architektury drewnianej to nie tylko relikty przeszłości budujące romantyczny nastrój. Kontakt z żywą tradycją, szacunek dla przyrody i świetnie zadbane ogrody sielskie to dużo możliwości dla miłośników smakowania chwili.

Stary Gaj

Podmiejski rezerwat to dosłownie najbliższy lubelski las. Leśne ścieżki to nie tylko naturalne sesje narzeczeńskie w Lublinie, ale świeże powietrze, kontakt z naturą. Wiosną czekają na Was kobierce białych kwiatów. Przez okres wegetacyjny las tętni życiem i wybujałą zielenią, tak gęstą, że miejscami jest po prostu ciemno! A jesień? Wygląda baśniowo!

Ogród Botaniczny

Marzy Wam się sesja wśród roślin? Ogród Botaniczny UMCS to atrakcja prawie przez cały okres wegetacyjny. Kwitnące kwiaty, krzewy i drzewa roztaczają bajkową atmosferę. Dla miłośników klimatów tropikalnych istnieje możliwość zdjęć narzeczeńskich w szklarni. Kolekcje roślin to bogactwo scenerii: róże, bujne trawy, kolekcja lasów Polski, mosty nad stawem. Romantyczny klimat sesji narzeczeńskiej w Lublinie jest tu gwarantowany!

Zalew Zemborzycki

Okolice Zalewu Zemborzyckiego to świetny pomysł na sesję narzeczeńską w Lublinie. Nad tym jeziorem można znaleźć nie tylko łódki, ale także klimatyczne lokale z pomostami, altanami czy huśtawkami. Niewątpliwym atutem są pobliskie lasy. Tafla wody wygląda dobrze nawet tuż przed zachodem słońca.

Lasy Kozłowieckie

25 minut drogi od Lublina znajdziecie pachnący żywicą i przygodą las. Dogodne miejsce na sesję narzeczeńską w okolicy Lublina. Są tu ścieżki piesze, a także dla rowerzystów, rolkarzy i innych. Marzy Wam się narzeczeńska sesja na wrotkach lub rolkach? Warto rozważyć Lasy Kozłowieckie.

Poleski Park Narodowy

Nieopodal Lublina (30-40 min) znajduje się Poleski Park Narodowy. Jeżeli chodzi o sesję narzeczeńską w Lublinie w klimacie naturalnym, nie ma lepszego wyboru. Każda z dostępnych ścieżek przyrodniczych jest ciekawa i różnorodna. Zakochani mają okazję przejść kilka kilometrów po kładkach wśród lasów, bagien i moczarów. Ciekawostką jest fakt, że jedna z nich (Czahary), to realizacja mojego projektu z czasów studiów.

Często zapraszam Was na wędrówkę po poleskich szlakach. Sesja narzeczeńska w Poleskim Parku Narodowym może być naprawdę piękna!

Park Dinozaurów

Niedaleko Lublina znajduje się park dinozaurów. Figury zwierzaków są tak brzydkie, że aż piękne. Miłośnicy filmów Tima Burtona i kina klasy B będą czuli się jak w domu. Pozycja dla odważnych. Bardziej zachowawcze pary znajdą nieopodal przepiękny park, z elementami ceglanej architektury. Czy może być piękniej?

Sesja narzeczeńska Lublin – fotograf

Uwielbiam fotografować ludzi. Tematyka par ślubnych, narzeczonych, rodzin i kobiet to najbardziej wdzięczny temat pod słońcem! Jako fotograf, wierzę, że sesja narzeczeńska to jeden ze sposobów na budowanie relacji z ludźmi. Jeżeli zdecydujecie się na reportaż ślubny u mnie, sesję narzeczeńską dostaniecie gratis. Jeżeli po opłaconej sesji narzeczeńskiej zdecydujecie się na reportaż ślubny, dostaniecie pokaźny rabat!

Spodobały Wam się moje zdjęcia? Chętnie Was poznam i zobaczę przed moim obiektywem. Spotkajmy się w Lublinie. Zapytajcie się o wolny termin i napiszcie! Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *