Wesele w okolicy Lublina – ślub Patrycji i Bartka

Czy można liczyć na emocjonujący ślub i barwne wesele w okolicy Lublina? Poznając historię Patrycji i Bartka przekonacie się, że tak! Fotografując dzień ślubu staram się zwrócić uwagę na ważne detale, nie tracąc sprzed oczu tego co najważniejsze – miłości dwojga zakochanych. Przy okazji zdjęć, podpowiem czy warto organizować klasyczny ślub w Lublinie i jak wybrać najlepsze miejsce na wesele w okolicy Lublina.

Wybór miejsca na wesele w okolicy Lublina

Lublin i okolice to miejsce intrygująco piękne i malownicze. Wesele w okolicy Lublina to strzał w dziesiątkę! Warto zdecydować się na wesele właśnie tu, bez względu na zamieszkanie. Zielone lasy Roztocza, Poleskie moczary, nadbużańskie wioski, nadwiślański klimat Kazimierza Dolnego, renesansowy Zamość, Włodawa – miasto trzech kultur, kraina jezior na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim i w końcu sam Lublin. Wybór miejsca na wesele w okolicy Lublina jest szeroki. Jak się za to zabrać? Poniżej ponad 15 porad dla Was!

Ślub w Ostrowie koło Lublina

Patrycja i Bartek decydując się na ślub i wesele w okolicy Lublina, wybrali rodzinne strony panny młodej – Ostrów Lubelski. Drewniany kościół w małym mieście pośród jezior oraz lokalna sala weselna wśród lasów parczewskich wystarczyły by zbudować rodzinną atmosferę i klimat elegancji. Po emocjonalnym ślubie, zabawa trwała do wczesnego rana. Wszystk oza sprawą dobrego DJ-a. Zdjęcia ślubne pozostaną pamiątką szczerego wydarzenia i wizualną historią na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *