Zdjęcia ślubne w kościele Świętej Rodziny w Lublinie

Ślub kościelny odbywa się zawsze według tego samego kanonu, ale pary młode są zupełnie inne. Dbam o to by zdjęcia ślubne w kościele Świętej Rodziny w Lublinie za każdym razem były ciekawe, świeże i wyjątkowe. Zaślubiny to święto radości dla nowożeńców. Uroczystość jest wyjątkowa dla pary młodej, bliskich i zaproszonych gości, ale nie tylko! Jako fotograf ślubny przyznam się, że każdy ślub jest wyjątkowy. Za każdym razem. I za każdym razem fotografuję z sercem spotkanie dwóch serc! Bo przecież o miłość tutaj chodzi!

Ślub Pauliny i Marka był serdeczny i ciepły – jak sami zakochani i lipcowy dzień wesela! Zobaczcie, jak wyglądają zdjęcia ślubne w kościele Świętej Rodziny w Lublinie. Krok po kroku przedstawię wam wizualną historię fantastycznego dnia!

Przygotowania do ślubu w Lublinie

Zdjęcia ślubne, także w kościele Świętej Rodziny potrafią być magiczne! Nie mam na myśli prawdziwej magii i czarów, mimo iż para młoda była naprawdę czarująca. Niemniej, po przekroczeniu drzwi domu pana młodego, moim oczom ukazała się magiczna kolekcja figurek, obrazów ze świata Harrego Pottera, Gwiezdnych Wojen, Lego i natury. Pan młody nie tylko kolekcjonował gadżety, ale malował obrazy. Odnalazłem bratnią duszę! Nic dziwnego – Pan młody miał na imię Marek, zupełnie jak ja.

Panna Młoda, Paulina ubierała się w wymarzoną suknię ślubną w Lublinie, w mieszkaniu wśród asysty kochanej mamy i przyjaciółek. Atmosfera robiła się sentymentalna i gęsta, a to przecież dopiero początek!

Błogosławieństwo rodziców przed ślubem kościelnym w Lublinie

Pierwsze spotkanie pary młodej w dniu ślubu pełne było wzruszenia, czułych słów, delikatnych gestów, a nawet kilku łez. Paulina i Marek poprosili rodziców o tradycyjne błogosławieństwo przed ślubem. To była kolejna emocjonalna bomba oraz wiele ważnych i wielkich słów.

Ślub w kościele św. Rodziny w Lublinie

Może się wydawać, że kościoły na ślub w Lublinie są do siebie podobne. Czy na pewno? Wystarczy sprawdzić jak prezentuje się ślub w kościele Dominikanów w Lublinie czy ceremonia ślubna w parafii Andrzeja Boboli. Kościół pod wezwaniem Świętej Rodziny w Lublinie jest rozpoznawalny nie tylko dzięki swojej formie. Charakterystyczny, pokaźny krzyż pomalowany na niebiesko, widoczny z daleka, ułatwia dotarcie do celu. Jeszcze przed Mszą, para młoda oraz świadkowie złożyli stosowne podpisy w kancelarii parafialnej. Ślub katolicki wiąże się z wcześniejszym przygotowaniem pary młodej do sakramentu i odbyciem nauk przedmałżeńskich. To najczęściej cykl spotkań, rekolekcje i wizyta w poradni rodzinnej.

Ślub w parafii św. Rodziny w Lublinie – zdjęcia

Wspólne TAK w obecności księdza, najbliższych i przyjaciół zawsze powoduje ciarki na plecach. Ślub to początek nowego etapu w życiu zakochanej pary. Fotografowanie takich momentów życia to zaszczyt i satysfakcja. Jako fotograf ślubny w Lublinie skupiam się nie tylko na parze młodej, ale także tym co dzieje się wokół. Szukam nietypowych, ale i niewymuszonych zachowań i sytuacji. Fotografuję portrety gości weselnych, detale, miejsca i wszystko zamykam w zmyślnej kompozycji. Zdjęcia ślubne w kościele Świętej Rodziny w Lublinie pełne są koloru, ekspresji i pomysłowych kadrów. To wszystko dzięki miłości pary młodej, która jest największą inspiracją!

Wesele w hotelu Drob w Urszulinie

Przyjęcie weselne miało miejsce w Hotelu Drob w Urszulinie. Jest to rzut beretem od Poleskiego Parku Narodowego. Otoczenie zapierające dech w piersiach sprawia, że Hotel Drob to jedna z ciekawszych sal na wesele w lubelskim. Krajobrazy lasów, łąk, pól i bagien. Świeże powietrze i ciepłe popołudnie nastrajały do żywiołowych tańców i ucztowania. Wesele odbywało się w sali Dubaj, jednym z trzech pięknych wnętrz hotelu Drob. Przed wejściem do Sali znajduje się wyjątkowa altana zdobiona subtelnymi ornamentami. W krótkiej przerwie na weselu, para młoda dała się porwać na mini sesję. Do zdjęć wykorzystałem nie tylko rośliny znajdujące się przy altanie, ale także okoliczny krajobraz i wnętrze apartamentu.

Goście, mali i duzi bawili się do samego rana. Sprzyjała wyśmienita muzyka – od piosenki na pierwszym tańcu po wspólne zabawy. Wybór dobrego DJ-a lub zespołu na wesele w lubelskim ma olbrzymie znaczenie. Profesjonalny wodzirej pomoże nie tylko w kwestii muzyki, ale także w podziękowaniach dla rodziców czy w komunikatach dla gości. Słońce na Polesiu wstało tak samo jak wstaje każdego dnia. Ale nie dla Pauliny i Marka. Ten świt był wyjątkowy, bo pierwszy razem jako mąż i żona!

Fotograf na ślub w kościele Świętej Rodziny w Lublinie

Podobają się Wam zdjęcia ślubne w kościele Świętej Rodziny w Lublinie i z wesela? Zobaczcie pozostałe fotografie na moim blogu i w portfolio. Jeżeli chcecie bym to właśnie ja fotografował Wasz piękny ślub, wystarczy napisać. Wypełnijcie formularz kontaktowy, a odpowiem najszybciej jak się da. Zapytajcie o wolny termin jeszcze dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *