Fotograf ślubny Przemyśl – Marek Czeżyk – fotografia ślubna Przemyśl

Czołem! Jestem Marek i robię zdjęcia ślubne. Fotografuję w Przemyślu i okolicach. Przed każdym reportażem powtarzam sobie, że wykonuję małe dzieła sztuki dla wielkich serc. Zawsze staram się o aktualność tych słów i świeże zdjęcia. Im dłużej fotografuję, tym bardziej się wciągam, tym bardziej się inspiruję. Wami. Waszą miłością!

fotograf ślubny Marek Czeżyk

Fotograf ślubny Przemyśl

W dniu Waszego ślubu jestem cały dla Was – z aparatem i otwartym sercem! W życiu prywatnym jestem mężem pięknowłosej Jagody. Na początku zakochałem się mojej żonie, potem upodobałem sobie Podkarpacie, gdzie się wychowała Jagoda. Ja pochodzę z Polesia, ale fotografuję bez ograniczeń! Dużo zdjęć ślubnych powstaje w Rzeszowie, Przemyślu i okolicy. Mieszkam w Lublinie, często przebywam na Podkarpaciu. Lubię Przemyśl i okolice za serdeczność ludzi, piękne zabytki z duszą oraz uroki natury. Z fotografią jestem nie tylko związany, ale uzależniony. Zbieram i oglądam albumy, czytam o fotografii, słucham o fotografii.

Poza tym? Mówię o fotografii podczas moich zajęć z fotografii na uniwersytecie. Wolny czas spędzam na obserwacji ptaków i natury, graniu w planszówki, układaniu Lego. Uwielbiam Gwiezdne Wojny, uniwersum Marvela i różne światy wymyślone. No i robię zdjęcia.

Fotografia ślubna Przemyśl – jak pracuję?

Fotografia ślubna w moim wydaniu to autorski, naturalny reportaż ślubny. Jak to wygląda w praktyce? Zdjęcia ślubne to połączenie pewnego kanonu (części stałe – przygotowania i Mój pomysł na zdjęcia ślubne to autorski, naturalny reportaż ślubny. Brzmi szumnie, a jak jest w praktyce? Fotografia ślubna to połączenie części stałych (kanon) i niespodzianek (obserwacja). Jako fotograf ślubny staram się o naturalne światło, kolory i ludzi (bez pozowania). Reporterski charakter to nieustanna współpraca obserwujących oczu, analitycznej głowy, szybkich rąk i silnych nóg. W ten sposób przyglądam się Wam – zakochanym, bliskim, rodzinie; detalom, miejscom i wydarzeniom. Nie chcę być modny, tworzę własny styl fotografii reportaż po reportażu. Ślub to wdzięczny temat. Tworzę zdjęcia o miłości. To dla mnie zaszczyt. Sprawdźcie!

rustykalne-zdjecia-slubne-001

Przed fotografowaniem Waszej historii zawsze uświadamiam sobie, że tworzę

małe dzieła sztuki dla Wielkich serc

Najlepsze zdjęcia ślubne Przemyśl i okolice

Zdjęcia ślubne to inwestycja na lata. Zadbajcie o jakość swoich wspomnień. Organizacja wesela to duże przedsięwzięcie. Tańce minął, pyszne jedzenie zniknie z talerzy, pozostanie Wasza relacja i zdjęcia ślubne. Specjalnie dla Was przygotowałem tu kilka historii z Przemyśla i Podkarpacia. Zobaczcie!

Profesjonalna fotografia ślubna w Przemyślu

Profesjonalizm w fotografii ślubnej rozumiem jako sumę umiejętności, techniki i doświadczenia. Na pierwszym miejscu jest pasja i zainteresowanie człowiekiem. Drugi aspekt to niezawodność (punktualność, szybkie reagowanie na sytuacje, zapasowe rozwiązania). Skłamałbym, mówiąc, że sprzęt nie ma znaczenia. Lubię zbierać, testować i kupować nowe obiektywy i aparaty (ale nie zamęczę Was opowieściami o pikselach).

Ceremonia ślubna zawsze odbywa się według pewnego kanonu. Schemat ten traktuję jako ramę dla Waszych uczuć, emocji i wrażeń, które są niepowtarzalne, różne i wyjątkowe. Patrząc przez obiektyw na Waszą relację, dbam o świeże spojrzenie. Ślub to tajemnica – jej cząstkę chcę pokazać na fotografii. Tworzę małe dzieła sztuki dla Wielkich serc!

Współpraca ze mną to prosta, czytelna oferta i minimum formalności w 3 krokach. Poznajemy się (zapytanie, spotkanie, podpisanie umowy). Fotografujemy sesję narzeczeńską (sesja narzeczeńska jest gratis do reportaży ślubnego). Trzeci krok to zdjęcia w dniu ślubu.

Zdjęcia ślubne Przemyśl – sesja narzeczeńska

Wspólna sesja narzeczeńska jest dla mnie bardzo ważna. To milowy krok w budowaniu zaufania i relacji. To takie zdjęcia ślubne przed ślubem. Czasem słyszę obawy narzeczonych przed takimi zdjęciami. Po sesji dostaję same pozytywne komentarze. Pomagam wyjść dobrze i naturalnie na fotografiach. Oswajacie się z pozowaniem przed obiektywem; poznajecie mnie i moje metody pracy; wspólnie doświadczanie czegoś nowego; dostajecie zdjęcia, które możecie później dowolnie wykorzystać (zaproszenia, podziękowania). Nie wiecie, jak się ubrać, co zabrać lub szukacie inspiracji? Wszystko o sesji narzeczeńskiej możecie przeczytać w moim poradniku – sesja narzeczeńska – wszystko co chcieliście wiedzieć a baliście się zapytać.

Przemyśl – reportaż ślubny

Naturalny autorski reportaż ślubny to mój pomysł na Wasze zdjęcia. W ciągu całego dnia nie tylko towarzyszę parze młodej, ale fotografuję bliskich, rodzinę, znajomych. Unikam pozowanych zdjęć ze wzrokiem skierowanym prosto w obiektyw (no chyba, że tworzę portret). Dbam o równą, symetryczną kompozycję, która jest ramą dla akcji, uczuć, emocji. Fotografuję ludzi, miejsca i rzeczy. Fotografuję blisko (człowiek) i daleko (krajobraz). Przez dzień ślubu zbieram materiał, z którego później układam starannie historię o Was. Ciekawą, wciągającą, ponadczasową. Staram się o zdjęcia ślubne, które zostają z Wami na dłużej nie tylko w pudełku, ale w pamięci!

Fotografia ślubna Przemyśl – reportaż ślubny

Wybierając mnie na swojego fotografa ślubnego w Przemyślu, macie gwarancję, że rezerwuję Wam cały dzień. Jestem z Wami od przygotowań – u pana młodego i panny młodej. Wczesne spotkanie traktuję jako okazję do sfotografowania detali, sukni i garnituru, ale przede wszystkim ludzi – Was i Waszych bliskich. Fotografuję ceremonie o różnym charakterze – najczęściej ślub kościelny, ale także ślub cywilny czy humanistyczny. Robię zdjęcia w kościołach (mam upoważnienie + liturgiczne doświadczenie lektora), w Urzędzie Stanu Cywilnego i w plenerze.

przysięga ślubna - fotograf ślubny Przemyśl

Fotograf na wesele Przemyśl

Po zaślubinach, towarzyszę Wam podczas tańców i ucztowania na weselu. Staram się być nie tylko na parkiecie w centrum akcji, ale uwielbiam obserwować co dzieje się w kuluarach. Wiem, że nie wszyscy tańczą, ale każdy wykazuje aktywność. Zabawy dzieciaków, żywiołowe rozmowy krewnych, dysputy i szaleństwa przyjaciół to ciekawe tematy w reportażu ślubnym. Na parkiecie używam zestawu lamp błyskowych i dbam o kolorowe i żywiołowe kadry. Chcę by zdjęcia z wesela były ucztą dla oczu. Zobaczcie!

Plener ślubny Przemyśl

Fotograficzna sesja zdjęciowa w plenerze to okazja na Plenerowe zdjęcia ślubne to najczęściej seria sentymentalnych fotografii. Staram się łączyć portret i krajobraz, Wasze uczucia i ogólne wrażenie. Plenerowe zdjęcia ślubne w Przemyślu i okolicach to szansa na atrakcyjną historię w obrazach i wędrówkę w ciekawe miejsce. Na Podkarpaciu ich nie brakuje. Prawda? Bieszczady, lasy, łąki i rzeki? Plenerowe zdjęcia ślubne uzupełniają reportaż.

Przemyśl – sesja plenerowa w dniu ślubu

Moją nieodzowną propozycją jest mała sesja w dniu ślubu. Staram się wyciągnąć Was na kilkanaście minut w celu stworzenia serii portretów. Dzień ślubu to najlepsza okazja! Świeże i żywe emocje. Gotowe stylizacje – suknia ślubna, garnitur, makijaż, fryzura. Taka sytuacja i okoliczności są niepowtarzalne. Są wyjątkowe. Czas mini-sesji to szansa na chwilę wytchnienia w szalonym dniu i spojrzenia sobie w oczy. Zaufajcie mi!

zdjęcia ślubne pary w Bieszczadach - fotograf ślubny Przemyśl

Fotograf ślubny Przemyśl – opinie

Jestem fotografem ślubnym, który prowadzi własną działalność gospodarczą. Dbam o jakość fotografii, którą uprawiam. Dbam wciąż i na nowo o świeże spojrzenie i rozwój. Dbam o jakość narzędzi i metod. To wszystko dla Waszej satysfakcji, o którą też dbam! Najczęściej dostaję pozytywne opinie. Mając świadomość dobrze wykonanej pracy i Wasze zadowolenie – jestem spełniony!

Fotografia ślubna Przemyśl – opinie

Często powtarzam, że fotografowanie zakochanych par to dla mnie zaszczyt i dowód zaufania. Do tej pory zawierzyło mi już Fotografowanie zakochanych par w ważnych momentach życia to dla mnie zaszczyt. Bardzo często nie tylko ja mam dobre opinie o moich parach, ale i ja dostaję świetne opinie. Najczęściej słyszę: Mega! Świetnie! Piękne zdjęcia! Jesteśmy pod wrażeniem! Czasem dostaję więcej:

Jesteśmy mega pod wrażeniem! normalnie jakbyśmy jeszcze raz to przeżywali. Zobaczyliśmy ile tam się działo. Nie widziałam Cię w ogóle. Jak Ty zrobiłeś te zdjęcia? Mega, mega!

Aga i Piotrek

portret panny młodej z wiankiem

Naprawdę, nie spodziewałam się, że wyjdzie aż tak pięknie (mimo tych paskudnych maseczek) Twoje ujęcia są genialne! Kompozycja obrazu, uchwycenie chwili – WOW!

Marta i Rafał

para narzeczonych przytula się w zimowym lesie

Cudo!!! Przepiękne zdjęcia i super kontakt z fotografem. Praca to pasja i widać to na każdym kroku. Jestem zachwycona wyjątkowością ujęć i efektem finalnym! Polecam!

Aga i Jarek

Zdjęcia ślubne Przemyśl – oferta

Moja oferta jest kompletna. To jedna cena, proste warunki i maksimum moich umiejętności i możliwości. Przez kilkanaście godzin w dniu Waszego ślubu zbieram materiał zdjęciowy. Jestem z Wami i fotografuję:

  • Przygotowania panny młodej
  • Przygotowania pana młodego
  • Ceremonię ślubną w Przemyślu i okolicach
  • Wesele w Przemyślu i okolicach

Sesja narzeczeńska gratis! Przed ślubem razem robimy sesję narzeczeńską. Ja: poznaję Was oraz zdobywam Wasze zaufanie. Wy: umacniacie więź, uczycie się pozować przed obiektywem, dostajecie piękne zdjęcia (możecie wykorzystać jeszcze przed ślubem – podziękowania dla rodziców, prezent dla siebie lub gości, ścianka na weselu).

Po ślubie dostaniecie od Waszego fotografa ślubnego:

  • Galerię WWW zabezpieczoną hasłem
  • Stylizowane pudełko na zdjęcia
  • Zestaw odbitek na szlachetnym papierze
  • Pendrive ze zdjęciami w najwyższej jakości

Dodatkowo przed weselem wysyłam Wam autorski poradnik przed ślubem. Znajdziecie tam proste zasady i przydatne wskazówki, które ułatwią Wam życie i organizację w dniu ślubu i wesela.

Przeczytajcie aktualności i zobaczcie jeszcze więcej zdjęć

blog fotograficzny

Fotografia ślubna Przemyśl – kontakt

Jeżeli oglądaliście już moją fotografię ślubną, także prezentowaną na blogu i w portfolio, zapraszam do współpracy. Jeżeli chcecie bym sfotografował Wasz wymarzony ślub w Przemyślu i okolicy, napiszcie śmiało. Podajcie mi datę i miejsce wydarzenia, a odpiszę i prześlę Wam katalog ofertowy. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Zapytajcie o wolny termin jeszcze dziś!

Pytania do fotografa ślubnego – Przemyśl

Nie wiecie o co pytać fotografa ślubnego? Przygotowałem Wam listę 50 pytań do fotografa ślubnego. Znajdziecie nie tylko pytania, ale odpowiedzi. Po przeczytaniu artykułu będziecie nie tylko mądrzejsi, ale poznacie moją filozofię pracy. Zdobędziecie prawie całą wiedzę o fotografii ślubnej w Przemyślu! Dzielę się wiedzą i doświadczeniem na moim blogu – serdecznie polecam! Poniżej przygotowałem odpowiedzi na najczęstsze pytania, które otrzymuję jako fotograf ślubny:

Jak wybrać fotografa na ślub w Przemyślu? Oferta i cena

Ile kosztuje fotograf ślubny w Przemyślu?

Czy zrobię zdjęcia na ślubie cywilnym w Przemyślu?

Sesja ślubna w Przemyślu – jak pozować podczas pleneru?

Znasz miejsca na ślubną sesję plenerową na Podkarpaciu?

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia?

Ile się czeka na gotowe zdjęcia ślubne?

Czy dojazd i nocleg są dodatkowo płatne?

Zapytaj o wolny termin na wesele

Czekam na Twoją wiadomość. Chętnie odpowiem na pytania od Ciebie. Wystarczy wypełnić formularz. Zarezerwuj Twój termin jeszcze dziś!

{admin_email}

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.