Restauracja Dworzysko Rzeszów – wesele jak z bajki

Restauracja Dworzysko Rzeszów ma swój urok i niepowtarzalny klimat. To nie tylko smaczne jedzenie, ale miejsce urządzone ze smakiem. W podmiejskiej strefie Rzeszowa zlokalizowano stylowy budynek, a także piękny ogród z zaułkami dla pary młodej i gości. Wnętrza Dworzyska sprawdzą się na przyjęcie w stylu tradycyjnym, glamour, a także rustykalnym czy boho. Elegancka restauracja to znakomity pomysł na mniejsze wesele o kameralnym charakterze. Co stanowi siłę miejsca? Jego charakter! Gustowne Dworzysko potrafi po zachodzie słońca zamienić się w magiczny zakątek! Jest to przestrzeń zarówno do ucztowania i tańców wewnątrz, jak i rozkoszowania się chwilą, relaksu i rozmów na zewnątrz. Wesele w takim miejscu zapada w pamięć!

Wesele w Rzeszowie – Restauracja Dworzysko

Zobaczcie, jak wygląda szczery reportaż ślubny na zdjęciach. Miałem ogromny zaszczyt fotografować ślub Izy i Piotrka w rzeszowskim kościele Dominikanów. To był piękny ślub, na którym polało się wiele łez i wody święconej. Po uroczystości zaślubin w kościele św. Jacka w Rzeszowie nadszedł czas na wesele w Restauracji Dworzysko. Powiedzieć, że było pięknie, kolorowo i stylowo, to nie powiedzieć nic.

Ten reportaż ślubny fotografowałem z wielką radością. Izę i Piotrka miałem okazję poznać nieco wcześniej podczas rustykalnej sesji dla pary, którą zrobiliśmy w skansenie. Już wtedy wiedziałem, że ten ślub to będzie mieszanka emocji, radości i niespodzianek! Czy umieściłbym tę urokliwą restaurację na liście polecanych miejsc na wesele w Rzeszowie? Pewnie! Sprawdźcie, dlaczego.

Kameralne wesele w Rzeszowie – Restauracja Dworzysko

Dzień wesela to jeden z najpiękniejszych dni w życiu pary młodej. Wielu narzeczonych marzy o wyjątkowym ślubie i weselu jak z bajki. Dziś to nie problem. W Rzeszowie i okolicy każda para znajdzie swoje ulubione miejsce. Iza i Piotrek wybrali Dworzysko na miejsce pierwszego tańca i radowania się z okazji zaślubin. Jako fotograf ślubny w Rzeszowie towarzyszę moim wyjątkowym parom przez cały dzień. Zanim usłyszę wspólne TAK! staram się towarzyszyć narzeczonym już podczas przygotowań.

Piotrka i jego stylowy garnitur sfotografowałem w domu w Rzeszowie. Następnie pojechałem do rodzinnego domu Izy w Łańcucie. Mimo iż nie była to sesja na Zamku w Łańcucie, panna młoda w białej sukni wyglądała jak księżniczka!

Ślub w kościele Dominikanów w Rzeszowie

Iza i Piotrek, podobnie jak wiele par młodych z Rzeszowa i okolic, wybrało na swój wymarzony ślub kościół Dominikanów. Dlaczego Dominikanie? Na pewno serca kradnie ascetyczny i umiarkowany charakter wnętrza. Kościół św. Jacka w Rzeszowie to zarówno przestrzeń idealna do modlitwy, jak i atrakcyjne miejsce na ślub, które wygląda dobrze na zdjęciach i nie tylko. Wszystkie elementy kościoła tworzą harmonijną całość. Drugi aspekt to charakter klasztoru. Dominikanie to zakonnicy o otwartych umysłach i sercach. Bracia w białych habitach dbają o to by ślub był dostojny, piękny i autentyczny jeszcze przed uroczystością. Dominikanie prowadzą jedne z najbardziej wartościowych i atrakcyjnych nauk przedmałżeńskich w Rzeszowie. Zakonnicy dbają o piękno liturgii. Ślub to epicki finał, o czym przekonała się para młoda i bliscy!

Dworzysko Rzeszów – miejsce na stylowe wesele

Restauracja Dworzysko zlokalizowana jest w urokliwej okolicy za miastem. Dojazd jest o tyle intuicyjny, że zarówno dzielnica, jak i ulica, przy której znajduje się restauracja nazywa się po prostu Dworzysko. Przystanek autobusowy to także Dworzysko.

Restauracja Dworzysko – wesele kameralne

Sama fasada budynku z portykiem kolumnowym prezentuje się elegancko. Wewnątrz jest tylko lepiej! Pierwszym pomieszczeniem jest hol wejściowy z wygodną kanapą i fotelami. Wieczorem to miejsce zmienia się w przestrzeń rozmów i spotkań, recepcja – w klimatyczny barek, drewniana lada – we wsparcie dla łokci weselników. Dalej zlokalizowano salę bankietową z kominkiem. Pojemne wnętrze pomieści nawet 120 osób! Wyposażenie sali stanowi bar z obsługą, która serwuje kawę, herbatę i napoje dla dam i dżentelmenów. Pośrodku cztery kolumny dźwigają dach. Dekorację stanowią nie tylko stoły i ich zastawa, ale także stylowy kominek. Za nim znajduje się przejście na salę balową. Parkiet jest kameralny, wyposażony w scenę dla zespołu lub DJa. Świetna propozycja zarówno na przyjęcie glamour, tradycyjne, a także swobodne wesele boho czy rustykalne.

Niewątpliwym atutem miejsca jest otoczenie. Na niewielkiej przestrzeni znajduje się dziedziniec przed wejściem otoczony zielenią, altana dla gości, atrakcyjny ogród z huśtawką. Parking nie jest obszerny, ale sam widziałem, jak zmieścił się autokar i samochody gości.

Wesele w Dworzysku było żywiołowe, pełne blasku, serdeczności i szaleństwa. To przyjęcie jest najlepszym przykładem na piękne i udane wesele jesienią, które inspiruje. Towarzyszyłem młodej parze i gościom podczas tańców, zabaw i rozmów. Mi pozostaną miłe wspomnienia. Parze młodej, Izie i Piotrkowi – zdjęcia ślubne z emocjami, swobodą i miłością. Bo tak naprawdę to właśnie o miłość w tym wszystkim chodzi!

Dworzysko Rzeszów – fotograf na ślub

Obejrzeliście zdjęcia? Spodobały Wam się? Zobaczcie również moje portfolio oraz przeczytajcie bloga. Polecam obejrzeć wyjątkowe wesele gwiazd w Blue Diamond w Rzeszowie. Wciąż tworzę nowe poradniki, w których podpowiadam, jak zorganizować wspaniałe wesele. Jeżeli szukacie fotografa na swój wymarzony ślub w Rzeszowie, napiszcie do mnie. Wystarczy, że podacie mi miejsce i datę ślubu, a odpowiedź z ofertą otrzymacie niebawem. Wypełnijcie formularz kontaktowy jeszcze dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *