Siedlisko na Rozdrożu - miejsce na plener ślubny

Siedlisko na Rozdrożu – rustykalne wesele w Puławach

Na mapie Polski rozsianych jest wiele urokliwych miejsc na wesele. Siedlisko na Rozdrożu jest jednym z nich. Zapraszam Was, razem z parą młodą – Gabrysią i Ernestem na rustykalne wesele, pełne życia, koloru i radości. Jeżeli małżeństwo jest wspólną drogą, Siedlisko na Rozdrożu jest idealnym wyborem na życiową wędrówkę. Opowiem Wam i pokażę jak może wyglądać wymarzone przyjęcie ślubne.

Siedlisko na Rozdrożu Michów

Michów to niewielka miejscowość wśród pól, lasów i wiatraków. Właśnie tu zlokalizowano Siedlisko na Rozdrożu i Dom Weselny u Karczmarza. To około 36 km (35 min) od Puław i 48 km od Lublina (40 min). Siedlisko składa się z głównej, przestronnej sali weselnej – Domu Weselnego u Karczmarza, Mariny – mniejszej sali nad stawem, hoteliku i dziesięciu małych domków noclegowych. Niewątpliwym atutem jest otoczenie. Spacer ogrodowymi ścieżkami to niezapomniana przygoda. Do dyspozycji gości jest duży parking, plac zabaw, altany, tarasy i mostki. Atmosfera miejsca i krajobraz czynią z siedliska ciekawy wybór sali weselnej na przyjęcie w województwie lubelskim.

Siedlisko na Rozdrożu - miejsce na wesele rustykalne

Dom Weselny u Karczmarza – Siedlisko na Rozdrożu

Sala główna mieści ponad 230 osób. Do dyspozycji gości jest część jadalna z długimi stołami oraz część taneczna z drewnianym parkietem i miejscem dla muzyków. Wnętrza są utrzymane w nowoczesnej stylistyce rustykalnej. Wszechobecne drewno i dobór dekoracji budują niezapomniany klimat miejsca. Wśród obrazków, skrzyń i sprzętów z lamusa uwagę przyciąga gigantyczne młyńskie koło. To znak rozpoznawczy Domu Weselnego u Karczmarza. Pierwsze drewniane koło znajduje się na ścianie w sali balowej. Drugie umieszczone jest analogicznie na fasadzie budynku. To drugie koło młyńskie jest olbrzymie, przelewa wodę i wyposażone zostało w oświetlenie tworzące romantyczny nastrój.

Na piętrze budynku zlokalizowano hotel z apartamentem i pokojami, które łącznie pomieszczą 57 gości. Wszystkie atuty miejsca sprawiają, że Siedlisko na Rozdrożu to idealny wybór na wesele rustykalne w Puławach i okolicach.

Siedlisko na Rozdrożu – ogród na rustykalny ślub i wesele

Otoczenie siedliska to istotny element krajobrazu. Przemyślany układ ogrodu składa się z systemu ścieżek spacerowych, które łączą poszczególne obiekty siedliska. Spacer każdą ze ścieżek to fantastyczna przygoda. Przy Domu Weselnym u Karczmarza znajduje się mały, śliczny staw z drewnianym pomostem, który prowadzi do altany. Nad zieloną taflą znajduje się drewniany taras z ławką. Zróżnicowanie terenu, bogactwo roślin i dekoracji zapewniają różnorodne wrażenia wizualne i sensoryczne. Wśród zarośli można odnaleźć punkty widokowe, mostek, kręte ścieżynki, porzucone sprzęty i detale. Staranne oświetlenie zapewnia nocą nie tylko bezpieczeństwo, ale buduje urokliwą atmosferę.

Świeże powietrze i atrakcyjny, sielski krajobraz sprawiają, że Siedlisko na Rozdrożu to wspaniałe miejsce na cywilny ślub plenerowy. Ślubowanie miłości na całe życie pośród zieleni i rustykalnych dekoracji to strzał w dziesiątkę!

Marina – Siedlisko na Rozdrożu

Południową część siedliska zajmuje obszerny staw o spokojnej, szmaragdowej tafli. Przy nim zlokalizowano Marinę – mniejszą salę weselną, która mieści do 110 osób. Zarówno bryła zewnętrzna, jak i wnętrza zachwycają świeżością i stylem. Przy marinie, wzdłuż brzegu znajduje się drewniana promenada z molo, zakończonym tarasem widokowym. Na drugim brzegu majaczą ceglane arkady. Nad nimi umieszczono dziesięć domków mieszkalnych, które w okresie letnim mieszą 29 osób. Proste, geometryczne budowle z drewna to nie tylko baza noclegowa, ale świetne miejsce na wypoczynek wśród natury.

Przez środek dużego stawu przerzucono drewniany most. Spacer po deskach powoduje gęsią skórkę i przypomina przygody rodem z filmów o Indianie Jonesie (pomost wyposażono w zabezpieczenia). Na północnym krańcu mostu znajduje się ceglana brama, a dalej za nią piętrowa wieża widokowa nad trasą spacerową. Brzmi świetnie? Wygląda jeszcze lepiej! To idealna sceneria na piękne zdjęcia ślubne.

Siedlisko na Rozdrożu i Dom Weselny u Karczmarza – opinie

Jeżeli szukacie opinii na temat organizacji ślubu czy wesela w Siedlisku na Rozdrożu, możecie przeczytać recenzje dostępne w sieci. Ponad pół tysiąca ocen oscyluje blisko piątki – wysoko! Najlepszą rekomendacją będą zweryfikowane opinie par młodych, które miały przyjemność bawić się w Domu Weselnym u Karczmarza czy w Marinie. Gabriela i Ernest –  para młoda, którą fotografowałem z pewnością poleci tę salę weselną. Wystarczy popatrzeć na uśmiechy na zdjęciach!

Fotografowanie ślubu Gabrysi i Ernesta było wielką przyjemnością. Wpływał na to charakter pary młodej i emocje zakochanych. Klimat miejsca sprzyjał żywiołowej zabawie, spotkaniom bliskich i fantastycznym zdjęciom weselnym. Z perspektywy fotografa ślubnego Siedlisko na Rozdrożu to niezwykle atrakcyjne miejsce na rustykalne przyjęcie weselne. Obecność altan, mostków, ścieżek, tarasów i uroczych zaułków umożliwiają kameralne rozmowy, spotkania rodzinne i schadzki zakochanych. Sielskie a nowoczesne wnętrza, zieleń ogrodu i stawów, wysmakowane dodatki tworzą scenerię wyjątkowych fotografii ślubnych.

Ślub w Puławach

Parę zakochanych, Gabrysię i Ernesta poznałem na naszej sesji narzeczeńskiej w Puławach. Ci zakochani to ludzie o gorących sercach i wielu pasjach. Wśród nich znajduje się umiłowanie do filmów i popkultury. Pan młody miał na rękach kilka tatuaży. Uwagę zwracała drużyna pierścienia. Ta grafika mogła stać się symbolem wspólnej wędrówki i przygody z pierścieniem w tle. Tak jak w powieści Tolkiena, parze młodej towarzyszył wspólny cel, budowanie relacji pośród różnych okoliczności – dobrych i złych. Panna Młoda w swojej sukni ślubnej wyglądała ślicznie i majestatycznie.

Kościół na ślub w Puławach

Gabrysia i Ernest zdecydowali się na ślub w Kościele Wniebowzięcia NMP w Puławach. To wyjątkowa świątynia wzniesiona na wzór rzymskiego Panteonu przez Piotra Aignera. Kościół, na skarpie wiślanej, pierwotnie powstał jako kaplica Pałacu Czartoryskich w Puławach jako ostatnia z budowli Izabeli Czartoryskiej i jej męża. Świątynia jest wyjątkowa, bo jest… okrągła! Do rotundy przykrytej kopułą wchodzi się przez sześć kolumn portyku korynckiego. Nad wejściem, na architrawie można odczytać napis W NIEBO WZIETEY BOGA RODZICY. Wnętrze stanowi dwanaście kolumn jońskich, na które pada światło z przeszklonego otworu w kopule. Całość wygląda epicko. Romantyczne, kameralne wnętrze to świetny wybór kościoła na ślub.

Sala weselna Puławy i okolice

Po ceremonii ślubnej nastał czas na zabawę. W samych Puławach i okolicach można odnaleźć kilkadziesiąt sal i domów weselnych. Wybór zależy od upodobań pary młodej, liczby gości i stylistyki wesela. Siedlisko na Rozdrożu w Michowie to dobry wybór na przyjęcie w stylu rustykalnym, boho czy folkowym. Dom Weselny u Karczmarza może stanowić alternatywę wesela w stodole. Bliskość Lublina i Puław oraz jakość sprawiają, że miejsce cieszy się popularnością wśród wielu par młodych.

Wesele w okolicy Puław

Już podczas ślubu Gabrysi i Ernesta na dworze zaczęło się chmurzyć. Potem był deszcz i wiatr. Kapryśna aura nie zdołała jednak popsuć zabawy. Od pierwszego tańca do bladego świtu parkiet nie zaznał wytchnienia. Zabawę prowadził Mr Oz, jeden z najlepszych DJ-ów weselnych w lubelskim. Podczas tradycyjnej zabawy były tańce, ale i chwile skupienia, na podziękowania i prezent dla rodziców czy na przemowę pary młodej. Goście bawili się świetnie: na sali, na dworze, wśród ogrodu, altan i mostków.

Fotograf na wesele – Puławy i okolice

Chwilę przed zachodem, słońce obdarowało parę młodą pięknym światłem i ciepłem. Takiej okazji się nie pomija. Wspólnie z parą młodą wyruszyliśmy na krótką sesję plenerową w dniu ślubu. Szybki spacer obfitował w romantyczne kadry. Z aparatem przy oku starałem się zamknąć w kadrach emocje, szczęście i tajemnicę. Czy mi się udało? Sprawdźcie sami oglądając fotografie.

Spodobały Wam się zdjęcia z wesela rustykalnego? Co powiecie na fotografie z wesela industrialnego, też w Puławach! Razem możemy stworzyć kolejne, piękne fotografie. Wystarczy, że do mnie napiszecie, a podam Wam szczegóły. Już tylko jedna wiadomość dzieli nas od nowej, wspaniałej przygody jaką są zdjęcia ślubne. Napiszcie już teraz!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *