ślubne zdjęcie grupowe w Pałacu Mała Wieś

Pałac Mała Wieś – wesele Agnieszki i Macieja

Zastanawiacie się, gdzie zorganizować ślub marzeń? Pałac Mała Wieś to idealne miejsce na wyjątkowy ślub w plenerze i piękne wesele. Klimat miejsca sprawia, że dobrze odnajdą się tu zarówno miłośnicy szyku i stylu glamour, jak i swobody w stylu rustykalnym, boho czy naturalnym. Piękne zabytkowe ogrody i tętniący zielenią park to wspaniałe otoczenie. Budynek oranżerii, szklarnia, hotele to stylowe budowle, które zachwycą wielu. Wyznanie miłości i powiedzenie sobie: TAK pod glorietą wśród kolorowych parterów różanych to scenariusz na ślub jak z bajki.

Takie marzenie miała Agnieszka i Maciej. Ślub w plenerze może być piękny i udany. Wiele zależy od pogody. I o ile lipiec był deszczowy, to w ten jeden dzień było pięknie i słonecznie. Pogoda dopisała. Nie jest to tylko przenośnia odnosząca się do ciepłej atmosfery wśród pary młodej i jej gości. Było pięknie. Zobaczcie jak dobrze może wyglądać plenerowy ślub i wyluzowane wesele w Pałacu Mała Wieś. Będę prowadził Was za rękę i opowiadał o miejscach i o ludziach!

Pałac w Małej Wsi – początek pięknych historii

Bazyli Walicki herbu Łada, przyjaciel króla Stanisława Poniatowskiego, wybudował w 1786 roku znakomity dom rodzinny. Znakiem rozpoznawczym dwupiętrowego klasycystycznego pałacu stał się olbrzymi portyk na ośmiu kolumnach. Tak zaczęła się wielka historia. Przez niemal 160 lat Pałac Mała Wieś pozostawał w rękach jednej rodziny. Goszczono tu króla Stanisława Poniatowskiego. Przez lata pałac w Belsku Dużym odwiedzały osoby znamienite, sławne i ważne. Podczas drugiej wojny światowej pałac był schronieniem dla Żydów. Wnukowie księcia Lubomirskiego, ostatni gospodarze, zostali wygnani po wojnie. Pałac przekształcono w szkołę, później stał się rezydencją letnią polityków PRL i III RP. W końcu w 2008 roku Pałac w Belsku Dużym znów trafił w ręce prawowitych właścicieli – rodziny Morawskich. Mniej więcej od tego czasu Pałac Mała Wieś to miejsce, gdzie dzieją się kolejne wspaniałe historie ślubne. Dziś opowiem Wam jedną z nich. A kto wie? Może w przyszłości opowiem Waszą!

Miejsce na wymarzone wesele – Pałac Mała Wieś

Pałac Mała Wieś w Belsku Dużym pod Warszawą to miejsce na wesele marzeń. Klimat miejsca tworzy nie tylko sam pałac. Tętniący życiem park ze starymi drzewami, kolorowe partery ogrodu różanego, las i sąsiedztwo rezerwatu to zapach drzew, kwiatów i świeżego powietrza, kontakt z naturą i baśniowe otoczenie. Oprócz luksusowego hotelu w pałacu, znajduje się tu zespół budynków z duszą.

Apartament w Spichlerzu to jedno z takich miejsc. Przytulna przestrzeń to miejsce, gdzie para młoda może przygotować się do ślubu i zregenerować się po weselu. Pod silnymi ramionami Atlasa przewijali się kolejno: panna młoda Agnieszka, pan młody Maciej, rodzina, świadkowie, goście, no i ja – fotograf ślubny. Podczas kolorowej krzątaniny para młoda przygotowywała się do jednego z najpiękniejszych wydarzeń w życiu.

Szklarnia – Pałac Mała Wieś

Szklarnia to najnowsza i absolutnie wyjątkowa sala bankietowa. Metalowy szkielet konstrukcji koresponduje ze stylem industrialnym. Drewniane sklepienie pasuje do wesela rustykalnego czy boho. W przedsionku i na ścianach znajdziecie wysmakowane rustykalne akcenty. Duże, przeszklone ściany to prawie bezpośredni kontakt z otoczeniem, które jest urządzone pomysłowo i przepysznie. Miejsce na ognisko, strefa chillout z leżakami, bliskość małego stawu, altan, tarasów i romantycznych zakątków sprawiają, że każde wesele może być tu magiczne. W zależności od dodatków urządzicie tu wesele w stylu boho, rustykalnym, tropikalnym czy industrialnym.

Aga i Maciek zdecydowali się na swobodny styl wesela. Aga założyła piękną, prostą, jasną suknię, w której wyglądała jak rusałka. Maciek przywdział dobrze skrojony ciemny garnitur. Dekoracja Sali weselnej w postaci traw pampasowych, białych kwiatów i zielonych liści nawiązywała do stylu boho. Całość wieńczyły małe sukulenty, które stanowiły podarki dla rodziny i gości. Szklarnia wyglądała, podobnie jak młoda para, zjawiskowo! Szklarnia w Pałacu Mała Wieś to strzał w dziesiątkę!

Pałac Mała Wieś – Oranżeria

Nowa Oranżeria to największy budynek bankietowy. Przestrzeń o historycznym charakterze, detale w dobrym smaku i elegancki wystrój sprawiają, że zorganizujecie tu niemal każde stylowe wesele: glamour, tradycyjne, tropikalne, swobodne. Sala Wielka na piętrze mieści 360 gości, a znajdująca się niżej Sala Klubowa – 120 weselników. Pokaźny budynek z wysokimi oknami otwarty jest na pałacowe ogrody. Bliskość parku, zakątków, huśtawek wśród drzew to gwarancja udanego wesela. Miejsce roztacza magiczny klimat i wygląda przepięknie nie tylko na zdjęciach ślubnych.

Mimo iż w Oranżerii Pałacu Mała Wieś szykowane było inne wesele, budynek pojawił się w tle plenerowego ślubu i na kilku kadrach z sesji.

Glorieta – plenerowy ślub w Pałacu Mała Wieś

Nieopodal Oranżerii zlokalizowana jest glorieta, w której zawierane są plenerowe śluby cywilne i kościelne. Białe kolumny budyneczku na planie koła wybijają się na tle ogrodu francuskiego. Kopuła gloriety to misterna praca kowala, który stworzył ażurową plecionkę ornamentów roślinnych. Miłosne wyznanie przysięgi ślubnej w otoczeniu epickiego ogrodu to marzenie niejednej pary młodej. Agnieszce i Maćkowi się udało!

Przemarsz pary młodej po śnieżnobiałym dywanie wśród uśmiechów gości zapoczątkował ceremonię ślubną. W cieniu gloriety Aga i Maciek powiedzieli sobie TAK w obecności bliskich, w towarzystwie uśmiechów gości i Pani Ceremoniarz z USC. Po życzeniach, wspólnym zdjęciu grupowym, wszyscy udali się na wesele!

Pałac Mała Wieś wesela opinie

Fotografuję śluby w wielu miejscach – mazowieckie, lubelskie, podkarpackie. Pałac Mała Wieś to nie jest zwykła sala weselna. To jedno najbardziej eleganckich, przepięknych i uroczych miejsc na wesele w całej Polsce! W zależności od ilości zaproszonych osób, Waszych preferencji i potrzeb, zrobicie tu ślub i wesele marzeń. Oranżeria, szklarnia, pałac, spichlerz to miejsca, które same w sobie są eleganckie i ekskluzywne. Za pomocą dekoracji i dodatków stworzycie tu każdy klimat – od glamour, przez klasyczne, rustykalne, boho, swobodne, naturalne do industrialnego czy tropikalnego. Organizując ślub i wesele w Pałacu mała Wieś możecie liczyć na niezapomniane przyjęcie weselne i piękne wspomnienia na całe życie.

Restauracja Stara Wozownia

Pałac Mała Wieś to także znakomita kuchnia. Dania serwuje Restauracja Stara Wozownia. Szefem Kuchni jest znany i ceniony Sebastian Olma, gwiazda programu Top Chef. Na talerzach gości weselnych pojawiają się same przepyszne dania, które są atrakcyjne nie tylko dla żołądka, ale także dla nosa i oczu. Menu jest dopasowywane indywidualnie. Smak jedzenia zaspokoi najbardziej wymagające i wysublimowane gusta. Pyszne, pachnące, piękne sezonowe potrawy serwowane są z pasją i szacunkiem dla każdej pary młodej i jej gości. Mniam!

Nie inaczej było na weselu Agnieszki i Maćka. Ucztę dla moich oczu i serca stanowiła historia młodej pary. Ucztę dla kubków smakowych stanowiły serwowane potrawy. Przyznam się, że to były najlepsze dania jakie jadłem w życiu. A wiecie co jeszcze było przepyszne? Zabawa!

Wesele w Pałacu Mała Wieś

Szklarnia okazała się idealnym miejscem na przyjęcie weselne. Przy pięknie udekorowanych stołach wciąż panował gwar rozmów i wybuchy śmiechu. W przylegającym do szklarni namiocie odbywały się zabawy i tańce. Prawdziwe życie towarzyskie kwitło na zewnątrz. Goście zajmowali leżaki, ławki, altanki i pergole. Dopóki nie zaszło słońce odbywały się spacery, żywiołowe rozmowy. Na terenie Pałacu Mała Wieś korzystałem z urokliwego światła zachodzącego słońca.

Plener ślubny w pałacu Mała Wieś

W trakcie całego dnia udało mi się wyrwać parę młodą na mini sesję w dniu ślubu. Jako fotograf ślubny mam taki zwyczaj, że wyciągam na kilkanaście minut moje młode pary i korzystam ze świeżych i żywych emocji ślubnego dnia. Pałac Mała Wieś to miejsce na piękne plenery ślubne. Gdzie się fotograf nie obejrzy, wszędzie widzi piękne otoczenie i magiczne scenerie. Zdjęcia ślubne robiłem dosłownie nieopodal szklarni i oranżerii. Klasyczne ogrody, urokliwe zakątki, różnorodność krajobrazów – to wszystko w jednym miejscu. W ciągu krótkiego czasu miałem kilkanaście różnych ujęć młodej pary. Agnieszka i Maciek wyglądali naturalnie szczęśliwie!

Pałac Mała Wieś wesele cena

Koszt sali weselnej to często największy wydatek pary młodej. Przy wyborze wymarzonego miejsca na ślub i wesele, warto zadbać o odpowiedni budżet. Koszt wesela w Pałacu Mała Wieś może być duży. Jedna z najlepszych, autorskich kuchni w kraju. Magiczne, epickie, romantyczne, wysmakowane otoczenie i wyposażenie. Bliskość natury. Miejsce z historią i duszą. Cena wesela w takim miejscu to około 320 złotych wzwyż (za osobę). Zorganizujecie tu zarówno wymarzone wesele z rozmachem na ponad 300 gości jak i kameralne przyjęcie na mniejszą ilość osób. Restauracja Stara Wozownia jest jedną z najlepszych w Polsce. Do dyspozycji pary młodej i gości są wygodne, bezpieczne i komfortowe pokoje hotelowe i apartamenty. Jestem przekonany, że dosłownie każda para młoda może zrobić tu wymarzony ślub i wesele.

Fotograf ślubny – Pałac Mała Wieś

Jeżeli przekonałem Was do zorganizowania ślubu lub wesela w tym niezwykłym miejscu, napiszcie do mnie. Może macie pytania do fotografa? Chętnie odpowiem. Mam nadzieję, że zaciekawiłem Was tekstem, a jeszcze bardziej zdjęciami. Jeśli podobają Wam się i chcecie, żebym był Waszym fotografem ślubnym – śmiało do mnie napiszcie!

Miejsce wesela: Pałac Mała Wieś

Leave a Reply