wyjątkowa oprawa

wyjątkowych zdjęć

ALBUM FOTOGRAFICZNY W JAKOŚCI PREMIUM

Album na zdjęcia ślubne, rodzinne i kobiece

Wyjątkowe zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę

Żyjemy otoczeni obrazami i zdjęciami. Mimo iż codziennie widzimy ich setki, zapamiętujemy tylko kilka. Co więcej, nawet te krótkotrwale zapamiętane, ustępują miejsca następnym. Najgorzej, gdy dotyka to naszych własnych, osobistych zdjęć! Jak uchronić cenne wspomnienia? Wystarczy zadbać o namacalną formę w postaci albumu fotograficznego.

Album fotograficzny na miarę

Mógłbym Wam napisać, że piękny album fotograficzny to doskonała okazja by pochwalić się zdjęciami przyjaciółce lub rodzinie. Zamiast tego powiem Wam, że prywatnie też tworzę sobie albumy. Drukowany album ze zdjęciami to przede wszystkim sentymentalna pamiątka dla Was samych. Systematyczne drukowanie albumów lub odbitek to gwarancja pięknych wspomnień na długie, długie lata dla Was i Waszych najbliższych.

Będąc małym dzieckiem, niecierpliwiłem się patrząc kolejny raz te same zdjęcia z rodzinnych albumów. Dziś doceniam tamte chwile i z chęcią wracam do przeglądania starych zdjęć. Wspólne oglądanie albumów to świetny pomysł na spędzanie czasu z najbliższymi. Jak wprowadzić do życia tę odrobinę magii?

Chodźcie, pokażę Wam!


Album fotograficzny – dla kogo?

Na początek zadajcie sobie kilka pytań kontrolnych:

  • Po sesji zdjęciowej zapominacie o wydrukowaniu zdjęć?
  • W pamięci swojego telefonu macie setki zdjęć ważnych momentów, które chcecie zachować?
  • Na dysku komputera posiadasz archiwum zdjęć z wakacji, do których zapominasz wrócić?
  • Boisz się, że nie masz czasu na projektowanie i ogarnięcie albumu?

Jeżeli padło przynajmniej jedno „tak”, nie przejmujcie się. Nie jesteście sami. Jak zmienić tę sytuację? Są dwa rozwiązania:

  • Można sobie odpuścić. Zamiast zdjęć na ścianie lub fotografii w rodzinnych albumach pozostanie tapeta na telefonie i myśl, że zdjęcia „gdzieś tam” są. Przez kolejne lata pliki będą się piętrzyć, aż zabraknie miejsca… Nikomu nie życzę utraty danych z telefonu lub komputera. Jako fotograf dbam o kopie zapasowe plików i w każdym momencie mogę wrócić do wybranych zdjęć. Nie pozwólcie by przez nieuwagę Wasze wspomnienia zostały utracone bezpowrotnie.
  • Albo… Można zadbać o album! Fizyczna forma oddziałuje na zmysły. Dotyk miękkiej okładki i przekładanie stronic potrafią być przyjemne dla dłoni. Wydrukowane zdjęcia pachną. No i najważniejsze – zmysł wzroku. Oglądanie albumu to uczta dla wzroku. Całkiem inaczej odbiera się obraz wyświetlany na monitorze, a inaczej na kartach albumu.

Zastanawiacie się dla kogo jest taki album? Nie będzie przesadą, jeżeli powiem, że dla każdego. Niezależnie od stanu, płci i momentu w życiu, fotograficzna książka jest wartościową pamiątką.

Album ślubny

Album ze zdjęciami ślubnymi jest najczęstszym wyborem. Zdjęcia ślubne, podobnie jak ślub, są niepowtarzalne. Młode pary szukając wyjątkowej oprawy, stawiają właśnie na album. Standardowo oddaję moim parom komplet odbitek w stylowym pudełku z pendrivem. Drukowany album ślubny jest dodatkową opcją, chętnie wybieraną przez zakochanych dla siebie oraz rodziców.

Album rodzinny

Drukowane zdjęcia to idealna forma zachowania rodzinnych wspomnień. Rodzinny album to wyjątkowy zapis historii familii. Dbając regularnie o wydruk kolejnych albumów, w prosty sposób można zgromadzić unikalne rodzinne archiwum. Oglądanie zdjęć w gronie najbliższych może stać się piękną tradycją, nie tylko od święta!

Album kobiecy

Album z fotografiami kobiecymi może mieć osobisty, intymny charakter. Taki album może być zapisem ważnych chwil z Waszego życia. Zdjęcia oglądane w tej formie mogą nie tylko przypominać rzeczy ważne i piękne, ale poprawiać samopoczucie i pomagać w budowaniu własnej wartości. To także znakomity prezent dla siebie samej lub partnera.

Dlaczego warto zadbać o album fotograficzny?

Czytam książki w formie elektronicznej, mimo to na półkach mam kilkaset papierowych książek. Nic nie jest w stanie zastąpić faktury papieru i zapachu druku. Podobnie jest ze zdjęciami.

Wybór zdjęć do albumu porządkuje myślenie i wspomnienia. Gdy wracam z wyprawy lub rodzinnych spotkań, od razu wybieram najlepsze ujęcia i układam z nich album. Z kilkuset zdjęć wybieram kilkanaście najbardziej wartościowych. Takie fotografie zaciekawią nawet postronne osoby, nie tylko bohaterów zdjęć. Uwierzcie!

Wysokiej jakości album, w pięknej okładce to najlepszy sposób na oprawę wspomnień. Zależy Wam na pielęgnowaniu wspólnych i ważnych momentów? Drukowany album sprawia, że Wasze wspomnienia dostają godną oprawę i kolejne życie.

Drukowany album fotograficzny to idealny pomysł na prezent! Album ze zdjęciami ślubnymi lub z sesji narzeczeńskiej to wspaniały prezent dla rodziców. Album z sesji brzuszkowej lub rodzinnej to pamiątka dla męża, żony lub dzieci! Drukowane zdjęcia w książce z sesji kobiecej to nie tylko prezent dla kochanej osoby, ale także dla samej siebie!

Ważnym aspektem jest kolor, jego głębia i percepcja. Tak naprawdę to dopiero album fotograficzny lub odbitka jest ostatecznym egzaminem jakości zdjęć. Od ustawienia odpowiedniego balansu bieli, przez zastosowanie autorskiej interpretacji barw na monitorze graficznym po wydruk jest długa droga. Proces synchronizacji kolorów od aparatu, przez monitor po wydruk nazywa się kalibracją. Nieskalibrowane monitory i wyświetlacze różnie interpretują barwy. Nie wierzycie? Porównajcie to samo zdjęcia na dwóch różnych urządzeniach! Mają te same kolory?

Decydując się na zamówienie albumu fotograficznego u mnie, nie tylko oszczędzicie czas, ale macie pewność, że za pomocą profesjonalnego warsztatu, wiedzy i narzędzi, zaprojektuję najlepszy album w najlepszej jakości!

Oferta albumów fotograficznych

W mojej ofercie mam albumy fotograficzne najwyższej jakości. Jeżeli chodzi o oprawę zdjęć, jestem bezkompromisowy, tak samo jak podczas fotografowania. Cena pojedynczego albumu jest wysoka, ale adekwatna do zawartości i oprawy. Możecie przebierać w różnych rozmiarach albumów, ilości rozkładówek [rozkładówka to dwie strony rozłożone obok siebie] oraz rodzajach opraw. Poza tym są dodatkowe opcje personalizacji – grawer i tłoczenie!

Szeroki asortyment materiałów okładkowych znajdziesz tutaj.

Oferta albumów

Cena dotyczy albumu oprawionego gładką okładką z wybranego materiału.

Rozmiar albumuCenaDodatkowa rozkładówka
20 x 20 cm320 zł10 zł
20 x 30 cm450 zł15 zł
25 x 25 cm450 zł15 zł
30 x 30 cm520 zł18 zł

Personalizacja:

  • grawer 30 zł
  • złote tłoczenie 30 zł (dotyczy jednej linijki tekstu)

*Ceny dotyczą 10 rozkładówek. Cena każdej kolejnej rozpisana w tabeli. Przy zamówieniu większej ilości sztuk obowiązuje rabat.

Dbacie o jakość Waszych wspomnień? Zasługujecie na najlepsze!

zdjęcia ponad czas

Album ślubny – fotografia ślubna opinie

Prowadzę firmę i dbam o Was od pierwszego kontaktu. Oprócz pięknych zdjęć, dbam o atmosferę bezpieczeństwa, zaufania i kreatywności. Dowodem uznania są kolejne sesje, które wykonuję moim parom. Zdjęcia brzuszkowe, rodzinne, zdjęcia Chrztu, to kolejne fotografie, które tworzę dla Was.

Jesteśmy mega pod wrażeniem! normalnie jakbyśmy jeszcze raz to przeżywali. Zobaczyliśmy ile tam się działo. Nie widziałam Cię w ogóle. Jak Ty zrobiłeś te zdjęcia? Mega! mega!

– Aga i Piotrek

Naprawdę, nie spodziewałam się, że wyjdzie aż tak pięknie (mimo tych paskudnych maseczek) Twoje ujęcia są genialne! Kompozycja obrazu, uchwycenie chwili – WOW!

– Marta i Rafał

Zdjęcia mają w sobie miłość! Jak można na fotografii oddać tyle uczuć – są cudowne, zbraknie mi ścian na nie. Nigdy, ale to nigdy nie widziałam tak pięknych zdjęć, gdzie każde kolejne wywołuje u mnie i łzy i uśmiech.

– Aga i Adrian

Znajdziecie mnie także na stronie zrzeszającej najlepszych fotografów z całego świata:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie vertical-black-opti2.png

Album fotograficzny krok po kroku

Na początek wystarczy, jak napiszesz do mnie maila, w którym dostanę informację o wybranym albumie (rozmiar, kolor, dodatki). Im więcej szczegółów dostanę, tym sprawniej przygotuję wymarzony album ze zdjęciami.

Ile zdjęć zmieści się w albumie?

Jak przygotować zdjęcia do albumu?

Jak wygląda realizacja zamówienia na album?

Ile trzeba czekać na gotowy album?


Album od Waszego fotografa ślubnego, rodzinnego i kobiecego

Zamawiając album fotograficzny u mnie, macie gwarancję najwyższej jakości. Współpracuję z najlepszymi fotolabami w Polsce, a stworzenie albumu dla Was to dla mnie sprawny i przyjemny proces. Edycja zdjęć – czyli ich wybór i ułożenie ciekawej historii – to moja pasja.

Fotografie to świadectwo ważnych i pięknych momentów w życiu. Czas przemija nieubłaganie, a albumy i wydruki to próba zatrzymania wartościowych chwil. Zamów album jeszcze dziś!